Skocz do zawartości
Forum

Straszny ból jajnika w 20. tygodniu ciąży


Gość aagus87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od kilku dni pobolewał mnie lewy jajnik, natomiast od wczorajszego wieczora ból jest stały i prawie nie do wytrzymania. Tak jakby mnie piekło, rwało.. Ledwo chodzę, jak leżę to boli tylko gdy zmieniam pozycję, jak siedzę boli minimalnie.. Byłam kilka dni temu u lekarza, ale o tym nie mówiłam, bo jeszcze nie bolało, przy badaniu wszystko było ok. Teraz wizytę mam dopiero za 3 tygodnie i się martwię :(

Odnośnik do komentarza

jestem w 17 tygodniu ciąży , od jakiś paru dni uciska , pobolewa mnie w okolicach prawego jajnika . czasem ten ból jest stały a przy tym momentami sie dodatkowo odezwie w formie zakłucia czasem ból nasila sie w dole całęgo brzucha a czasem przy oddawaniu moczu boli . do lekarza ide dopiero 7 ale martwi mnie to ciągle więc prosze o odpowiedz jakąś . Jest jeszcze jeden problem miałam w 12 tygodniu badanie prenatalne i w USG wyszło wszystko dobrze bardzo niskie ryzyko a po tygodniu z wyników krwi wyszło że jest inaczej i wynik z krwi jest BHCG 40.754 a PAPP-A 0.715 lekarz który przeprowadzał mi badanie chce pilnej konsultacji za to mój lekarz wczesniej powiedział , że rzeczywiście jest niskie PAPPA ale wcale nie musi oznaczać że dziecko bedzie chore . Zaczyna mnie to bardzo denerwować bo piszą wszędzie że zazwyczaj PAPPA wychodzi fałszywie i nie powinno sie sugerowac niczym jezeli USG wyszlo dobrze ale jednak troche to nie pokoi a na amniopunkcje napewno sie nie zdecyduje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...