Skocz do zawartości
Forum

Nasienie na palcach


Gość matus_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mamy z dziewczyną pewien problem. Otóż uprawialiśmy peeting (pominę szczegóły co i jak) gdy Ona i ja "skończyliśmy" usunąłem skutki naszej zabawy chusteczką i zaczęliśmy bawić się dalej. Robiliśmy to kilka razy w tym miesiącu. Teraz mojej dziewczynie spóźnia się okres. Już 4 dzień.Myśli że to ciąża. Ona bardzo się tym stresuje, czuje mdłości, nie może spać. Najgorszy jest stres, myślę że co on wszystko powoduje, w tym opóźnienie miesiączki. Czy jest możliwość "wpadki" przez taką głupotę? Moje nasienie lądowało zawsze w chusteczce, której dotykałem, przy czym zawsze miałem wytarte ręce czystymi chusteczkami. Oczywiście po wytarciu rąk "bawiliśmy" się dalej. Czy po wsadzeniu kilkadziesiąt razy palców do pochwy mogło dojść do zapłodnienia? Proszę o pomoc..

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Na Twoich palcach mogły pozostać resztki nasienia, które mogło zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia. W przypadku spóźniającej się miesiączki należy wykonać test ciążowy. Jeśli wynik okaże się negatywny oraz będzie utrzymywał się brak miesiączki, Twoja partnerka powinna udać się do lekarza specjalisty ginekologa w celu ustalenia przyczyny dolegliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...