Skocz do zawartości
Forum

Zapłodnienie w wyniku pettingu


Gość elenoi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sandrusia2011

31 grudnia uprawialiśmy z chłopakiem petting 1 stycznia dostałam normalnie okresu ale boje się że mogę być w ciąży ponieważ mój chłopak dotykała kilkakrotnie swojego chłonka po czym wprowadził mi go do pochwy, myślę tylko o tym od jakies 3 dni boli mnie brzuch i nie wiem czy ze zdenerwowania czy mogą to być jakieś objawy ciąży? bardzo proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie,czy istnieje jakakolwiek szansa na zajście w ciąże poprzez bieliznę? Czytałam wiele wypowiedzi ale mimo to nie jestem pewna. Czy plemniki mogą przedostać się do układu kobiety poprzez bieliznę? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Nie, to jest niemożliwe. Plemniki, i to spora ich liczba, muszą zostać umieszczone wewnątrz pochwy, by mogły przedostać się do komórki jajowej. Jeżeli członek był na zewnątrz i nie doszło do penetracji, to szansa na zajście w ciążę jest niewielka.

Odnośnik do komentarza

Jakieś prawdopodobieństwo ciąży jest możliwe. W pierwszych miesiącach kobiety czasami krwawią. Najlepiej będzie jeżeli zrobisz test ciążowy. Jeżeli nie chcesz go robić, to poczekaj, prędzej czy później dowiesz się na pewno czy jesteś w ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość angella777

Witam. Uprawiałam z chłopakiem petting, nie doszło do wytrysku na mnie, ani w mojej pochwie. Jakiś tydzień później zrobiliśmy test ciążowy. Wyszedł negatywnie. Lecz nadal się obawiam. Od tygodnia boli mnie głowa, mam podwyższoną temparature. Okres powinnam dostać pod koniec miesiaca, czyli mam jeszcze tydzień. Czy ta temperatura moze zapowiadać okres? Czy powinnam sie obawiać?

Odnośnik do komentarza

Witaj!

W opisanym przypadku ciąża wydaje się wysoce nieprawdopodobna. Podwyższona temperatura oraz ból głowy mogą świadczyć o przeziębieniu. Test ciążowy powinien dać wiarygodny wynik w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki. W razie wątpliwości możesz skorzystać z porady ginekologa lub lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry! Wiem, że wiele już padało tego rodzaju pytań, wciąż jednak mam w tej kwestii niejasność: czy w wyniku peetingu można zajść w ciążę? Mam na myśli sytuację, gdy w okresie płodnym (w dniach okołoowulacyjnych - kiedy jest wyraźny śluz płodny) dojdzie do stymulacji wewnątrz pochwy palcami, w międzyczasie mężczyzna ma wytrysk, również bez stosunku. Jak to jest z tym omawianym na forach "przeniesieniem plemników na rękach". Czy to w ogóle możliwe, żeby przenieść nasienie na skórze rąk?

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Jeśli żywe plemniki dostaną się wewnątrz pochwy oraz zdołają zapłodnić komórkę jajową to ciąża jest jak najbardziej możliwa. Czas przeżycia plemników na palcach jest zależny od wielu czynników (na przykład warunków otoczenia). Ryzyko ciąży zwiększa fakt, że do ryzykownego zachowania doszło podczas dni płodnych. Aby sprawdzić czy doszło do zapłodnienia należy wykonać test zgodnie z dołączoną instrukcją.

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o stymulację wewnątrz pochwy przez partnera w sytuacji, gdy nie doszło jeszcze do wytrysku, pojawił się jedynie preejakulat; partner miał wytrysk już po tym.
Do tej pory czytałam, że wyschnięty preejakulat, ewentualnie sperma, nie zawierają żywych plemników. Jednak bardzo się denerwuję całą sytuacją, zwłaszcza w kontekście tej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Witam! Uprawiałam z chłopakiem petting, on byl w majtkach, nie było wytrysku, lecz czy przez poieranie sie o mnie jest możliwość ciąży? jeszcze gdy dotknąl swojego pensa a następnie włożył palce do mojej pochwy? był to dzień po owulacji, bardzo bolą mnie piersi, nie wiem czy to może być objaw ciąży czy zbliżająca sie miesiączka (zrobilam test ciążowy po 6 dniach-negatywny) proszę o szybką odpowiedz!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...