Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie ADHD u dziecka


Gość dzela2121

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dzela2121

witam mam 3.5 letnia córeczke która jeszcze nie chodzi do przeczkola.mam z nia taki problem ze nie umi nawet minute spokojnie usiedziec w jednym miejscu,robi na zlosc a jesli cos nie idzie po jej mysli,jesli zabroni jej sie cos lub powie ze nie dostanie pewnej rzeczy teraz tylko pózniej bo byla nie grzeczna to zaczyna krzyczec wymachywac rekami ,po prostu sie wydziera tak jak by sie jej krzywda dziala.czasem nawed udezy kogos.wydziera sie ze nas nie nawidzi itd. . .mówi sie jej ze czekos robic nie wolno jak robi zle to za chwile i tak zrobi to samo,nie potrafi spokojnie zjesc obiadu tylko sie popisuje a jak sie jej wzruci uwage to trzasnie talerzem zacznie krzyczec i wychodzi do swojego pokoju trzaskajac za soba drzwiami.jezeli cos zlego zrobi i sie ja upomni to sie chowa po kontach.wcisnie sie za fotel albo gdzies,np. stuka szklankami jesli sie jej zwruci uwage to i tak dalej nimi stuka na stole jesli upominanie nie pomaga to wstane i jej to zabiore to ona wtedy pokazuje złosci i nie chce mi tych szklanek oddac tylko zaczyna wrzeszczec i woli nimi rzucic o ziemie niz mi je oddac .jest na prawde duzo takich sytuacj w domu. nic do niej nie dociera chodz tłumaczy sie jej pewne sprawy.nie wiem jak sobie z tym radzic bo nigdy wczesniej sie tak nie zachowywala,dzieje sie tak od paru miesiecy.sasiedzi sie skarza w bloku ze juz nie umia wytrzymac jej wrzasków,mysla ze sie temu dziecku krzywda robi i nawet raz ktos zadzwonil na policje ze my tu dziecko katujemy.na prawde nie wiem co robic i prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam, jeśli ma Pani takie wątpliwości proszę zabrać dziecko do poradni. Specjalista zaobserwuje zachowanie dziecka i postawi diagnozę. Na podstawie opisu trudno stwierdzić, czy dziecko rzeczywiście cierpi na ADHD czy może złe zachowanie jest wynikiem jakiś błędów wychowawczych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...