Skocz do zawartości
Forum

Nadmierne pragnienie i chęć na słodycze u dziecka


Gość gieniaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem 35-letnia kobietą. Moja mama ma podwyższony cukier od wielu wielu lat i bierze proszki. W obu ciążach miałam cukrzycę ciążową. Byłam leczona dietą. Obie córki urodziły się po 4kg. Obecnie, młodsza córka 3.5 roku wykazuje dziwne objawy. Od 3 roku życia dojemy córce słodycze, czekoladę. Wcześniej dosatawała tylko ew ciasto drożdzowe, szarlotkę. Obecnie córka b. lubi słodycze. Zauważyłam jednak, że w nocy budzi się i b.b. jej sie chce pić, nawet gdy nie pije w nocy to zaczeła w nocy zasikiwać się 6/7dni w tyg (mimo, że z pieluchy dawno zrezydnowaliśmy). Odstawiłam córce słodycze ok 2 tygodnie temu. Córka od paru dni wstaje o 6 rano, wspina się po szafkach i wyszuukuje słodyczy. Jak polowanie było nieskuteczne, ostatnie 2x wyjęła cukierniczke i wyjadała cukier łyżeczką. Badanie na czczo ok 2 miesiące temu wyszło 90. Dzis rano zrobiłampomiar moim glukomatrem. Wynik na czczo 127. Czy moge robic jej pomiary glukometrem po posiłkach? Gdzie w Warszawie mog uzyskać szybkiej fachowej pomocy. Z góry dziekuję za poradę.

Odnośnik do komentarza

Zachowanie Twojej córeczki jest bardzo niepokojące, dlatego musisz się tym zając jak najszybciej. Pamiętaj, że chorobę nie można potwierdzić lub wykluczyć jedynie za pomocą pomiaru glukometrem. Konieczne jest badanie laboratoryjne. Dlatego udaj się do waszego lekarza rodzinnego, odpowiedź o zachowaniu dziecka i poproś o radę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...