Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i brązowy śluz


Gość joanna_

Rekomendowane odpowiedzi

po okresie, zaczal pojawiac sie brazowy sluz na majtkach. Mam juz tak ponad 3 tygodnie. Kolejny okres powinnam miec 20 marca, jednak do tej pory sie nie pojawil. Martwie sie tym. Nie wystepuja zadne bole brzucha, zadne pieczenie itp. Sluz jest bezwonny. Prosze o opinie. Mam 18 lat.

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Twoje objawy mogą być związane z zaburzeniami hormonalnymi, które często zdarzają się podczas okresu dojrzewania. Niewykluczone, że występują patologie w obrębie narządów układu płciowego takie jak mięśniaki, polipy, czy nadżerki. Jeśli nie występują dodatkowe objawy to infekcję można raczej wykluczyć. Ze względu na fakt, iż taki stan utrzymuje się już dość długo, powinnaś udać się do ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Okres mam co 28 dni a tym razem spóznił mi sie 4 dni okres był dość dziwny pierwszym dniu mialam okres dość nie opfity ale bolał mnie brzuch nastepnych dniach byl normalny jak zawsze ale trwał dosc dlugo 6 dni po okresie mam brązowe blamienie dość obfite z facetem kochamy sie bez zabezpieczenia mam mdlosci i dziwnie sie czuje A nigdy mi sie okres nie spoznial zawsze byl co 28 dni 27 jeszcze do plamienie brązowe czy to moze byc ciąża ???

Odnośnik do komentarza
Gość Martusiaaaa

Witam. Spóżnia mi sie okres 4 dni a zawsze mialam regularny. Martwie sie ze moge byc w ciazy poniewaz, uprawialam seks z chlopakem bez zabezpieczenia ktory byl przerywany i po godzinie znowu. Albo czul ze moze dojsc i wyjal chwilke poczekal i dalej zesmy uprawiali seks i tak bylo kilka razy. Boli mnie brzuch, zrobil mi sie czwartego dnia spoznionego okresu zolty mocz czy moglam zajsc w ciąze?

Odnośnik do komentarza

~Martusiaaaa
Witam. Spóżnia mi sie okres 4 dni a zawsze mialam regularny. Martwie sie ze moge byc w ciazy poniewaz, uprawialam seks z chlopakem bez zabezpieczenia ktory byl przerywany i po godzinie znowu. Albo czul ze moze dojsc i wyjal chwilke poczekal i dalej zesmy uprawiali seks i tak bylo kilka razy. Boli mnie brzuch, zrobil mi sie czwartego dnia spoznionego okresu zolty mocz czy moglam zajsc w ciąze?

Witam!
Niezabezpieczone stosunki, nawet jeśli nie doszło do wytrysku, mogą skutkować niechcianą ciążą. W celu weryfikacji, czy doszło do zapłodnienia należy wykonać test ciążowy po 14 dniach od ryzykownego stosunku. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a okres nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Zacznę od tego, że od 9 miesięcy nie biorę jakichkolwiek tabletek antykoncepcyjnych bo staram się o dziecko. Ostatnią miesiączkę miałam od 1 do 6 lipca (normalnie cykle 28-29 dniowe). Od ok 16 lipca mam brązowe plamienie do dziś i boli mnie dół brzucha. Robiłam już kilka testów ciążowych i na każdym wyniki były negatywne. Cały czas czekam na to, że wszystko ustąpi i chcę wybrać się do lekarza, a póki co zastanawiam się czym może to być spowodowane. Może ktoś miał podobny przypadek i wie co to może być? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

witam mój problem dotyczy tego, że okres mi się spóźnił 3 dni wczroaj miałam lekko brązowy śluz, a dzisiaj jest to okres brązowo-czerwony. Współżyłam z chłopakiem i kończyliśmy zabawę zawsze w środku, nawet w dni płodne więc myślałam że to ciąża ... ale niepokoi mnie ten dzisiejszy okres ;(
co on może oznaczać ? czy któraś tak miała na początku ciąży ? :<

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...