Skocz do zawartości
Forum

Spuchnięta pochwa


Gość sheilaa

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch miesięcy przyjmuje regularnie tabletki antykoncepcyjne. Po ostatnim stosunku (tydzień temu), w którym mój partner doszedł we mnie, zauważyłam następnego dnia opuchnięcie pochwy (ciężko mi wchodzi nawet palec). Nie odczuwam również bólu, świądu, pieczenia czy dziwnego plamienia. Od prawie trzech dni przyjmuję tabletki dopochwowe na zapalenie narządów rodnych, ale jak na razie nie widzę efektów. Za 4 dni spodziewam się miesiączki. Co może mi dolegać? Czy jest prawdopodobieństwo ciąży, przy prawidłowym przyjmowaniu pigułek?

Odnośnik do komentarza
Gość jsksmddns

Witam,
co moze byc przyczyna opuchnietej w srodku pochwy? Od dzisiaj zrobila sie ona strasznie ciasna, ze miesci sie tam z trudem 1 palec. Czy to moze byc od stosunku? Pierwszy raz mi sie tak zdarzylo i martwie sie, ze jestem w ciazy. Biore tabletki anty, jestem w polowie pierwszwgo opakowania. Wszystkie bralam zgodnie z zaleceniami, ale nie jestem pewna co do pierwszej, poniewaz wtedy jednorazowo okolo 20-30 min od zazycia oddalam luzny stolec. Mimo tego nie wzielam nastepnej tabletki, a kochac z partnerem zaczelam sie od 3 tabletki i robimy to dalej regularnie. Dodatkowo, kreci mi sie w glowie i mam nudnosci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...