Skocz do zawartości
Forum

Ruchy w brzuchu a ciąża


Gość zaczarowana18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaczarowana18

wczoraj kochałam sie z chłopakim. minął dzień a mi jak by sie cos przewraca w srodku w brzuchu. kochaliśmy się bez zabezpieczenia . on twierdzi ze nie skonczyl we mnie ale wylecialomu to na brzuch. a gdy sie kochalismy nie zauwazylam tego wiec troche sie otarlam o to .a osttani dzien miesiaczki mialam 11 marca . czyli wypada że wczorasjszy dzień był to 15 dzień od miessiaczki . okres mam co 27 dni. myśle ze przed wczoraj wczoraj i dzis mam dni plodne.i niewiem juz teraz. czy jest prawdopodobenstwo ze zaszlam w ciaze?

Odnośnik do komentarza

Hej. To, że przez jeden dzień od momentu, w którym kochałaś się z chłopakiem, coś Ci się rusza w brzuchu, jeszcze nie świadczy o ciąży. Zapłodnienie wymaga czasu. Czy jesteś w ciąży, czy nie, nie ocenia się na podstawie bulgotań i przelewania się w brzuchu. Najlepiej jeśli nie jesteś pewna, wykonaj w dniu spodziewanej miesiączki (gdy nie wystąpi) test ciążowy, który możesz kupić w każdej aptece. A następnym razem, żeby uniknąć stresu, stosujcie zabezpieczenie.

Odnośnik do komentarza

W opisanej sytuacji istnieje realne prawdopodobieństwo zapłodnienia, gdyż stosunek przerywany nie zapewnia skutecznej antykoncepcji. Wskazane jest wykonanie testu ciążowego po min. 14 dniach od stosunku lub w czasie spodziewanej miesiączki.
Opisane dolegliwości napewno nie mają związku z ciążą, gdyż pierwsze ruchy płodu odczuwane są przez pierwiastki ok 18.-20. tygodnia ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...