Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Narastająca zazdrość


Rekomendowane odpowiedzi

witam, nie wiem czy trafiłem na dobry dział, ale zaryzykuję.

Mój problem mimo iż może się wydawać dosyć błahy, taki nie jest... przynajmniej nie dla mnie. Mianowicie chodzi o zazdrość. Jestem w związku z kobietą od kilku miesięcy. Między nami jest naprawdę wszystko dobrze, wszystko układa się naprawdę pomyślnie, i oby tak dalej! Lecz w tym czasie w mojej głowie zaczęła narastać zazdrość. Ufam swojej kobiecie, ale ta zazdrość ciągle narasta. Początkowo tłumaczyłem sobie to faktem, że kilka lat temu zostałęm zdradzony... ale od tamtego czasu spotykałem się z kilkoma kobietami i tego typu sytuacji nie było. Owszem, była zazdrość, ale nie taka jak w tym momencie. Głupie czarne scenariusze, które tworzy moja wyobraźnia, nie mają kompletnie odwzorowania w rzeczywistości. Wiem, że Ona nic złego za moimi plecami nie robi, a mimo wszystko coś w mojej głowie osiadło i nie chce odpuścić.
Rozmawiałem z nią już niejednokrotnie o tym. Rozmowa pomagała, lecz efekt ten był krótkotrwały... Gdy tylko problem powracał, to z zwiększoną siłą. Jak się wyluzować? Jak nieco odpuścić? Przez to wszystko wpadam tylko w coraz to głupsze pomysły i alkohol... bo tylko on pomaga mi przestać myśleć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...