Skocz do zawartości
Forum

Brak przerwy między blistrami po pominięciu tabletki


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas brania tabletek w 3 tygodniu pominęłam jedną. Zorientowałam się o tym dopiero na następny dzień gdy brałąm już kolejną. W dniu pominięcia jak również w następnym dniu odbyłam stosunek. W ulotce jest napisane,że mam od razu po skończeniu tego opakowania rozpocząć kolejne bez przerwy. Czy ktoś może mi poradzić coś w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 17 lat , od niedawna zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne przepisane przez mojego lekarza w Belgi , tabletki nazywaja sie Deso20. Wzielam pierwsza tabletke pierwszego dnia okresu , gdy skonczylam jedno opakowanie zaczelam drugie nie robiac przerwy. Nie wiem co mam teraz robic bo zaczynalam brac tabletki w czwartek powinnam je odstawic na siedem dni i znow zaczac brac w czwartek . Biore juz tabletki ponad miesiac. Teraz mam lekkie krwawienie lecz to nie okres. Mam skonczyc te drugie opakowanie czy moze od razu je odstawic ? nie wiem co robic. Martwie sie o siebie. A chce byc zabezîeczona bo wspolzyje.

DZiekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza

hej, w poprzednim blistrze zapomniałam dwóch tabletek, pierwszej wtedy kiedy kochałam się z chłopakiem (nie doszedł we mnie) i później następnego dnia, przyjełam dwie w niedziele i dwie w piniedziałek. W ulotce było żeby połączyć blistry i tak zrobiłam, ale teraz mam taki mały okres, czy wszystko jest okej? czy mogłam zajść w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...