Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Boję się


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to że jestem w trzeciej gimnazjum i podejrzewam że mam fobie szkolną. Nienawidzę tam chodzić, nie utrzymuje z nikim kontaktu, nie mam przyjaciół ani znajomych, ciągle siedzę w domu, nie uczę się, mam złe oceny i masę zaległości. Za niecałe 2 tygodnie ma egzaminy... Ale... bo ja w pierwszej i drugiej klasie... zdarzało się że byłam prześladowana. Teraz gdy się to uspokoiło ja znów nie chodziłam do szkoły, wychodziłam na autobus ale zawsze wysiadałam nie na tym przystanku co trzeba, chodziłam bez sensu z słuchawkami itd. nigdy do szkoły. I ja powiedziałam że jestem zastraszana w szkole. Że wywalają mi książki z torby (w to akurat może uwierzą bo już miałam taką sytuacje w drugiej klasie) , że mnie szarpią, biją itd. Ale ja sobie to wymyśliłam bym nie musiała chodzić do szkoły, chcę tylko iść tam i pozaliczać wszystko. W pierwszej klasie w ostatnie miesiące nie chodziłam bo miałam zgode od wychowawczyni bo znała moją sytuacje i mogłam siedzieć w domu.Bo moja wychowawczyni zna dobrze moich rodziców. A teraz? Błagam pomóżcie bo mój tata pojechał z nią rozmawiać i przedstawić jej tą sytuacje i on jeszcze chce powiedzieć że chciałam się zabić przez to , ale to że chciałam to zrobić to akurat prawda. Boje się co z tego będzie...Powinnam? Wgl to co wy o tym myślicie? Tak naprawdę nikt nie wie co ja czuję :'(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...