Skocz do zawartości
Forum

Zapłodnienie przez palec bez wytrysku


Gość chester9

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chester9

Witam! Kilka dni temu byłem z dziewczyną i wsadzałem jej palca do pochwy dość głęboko. Miała tam dość mokro. Ona też sprawiała mi przyjemność lecz nie doszło u mnie do wytrysku. Możliwe że dotykałem swojego penisa a za jakiś czas miałem rękę w jej pochwie lecz nie było na nim śladów spermy. Jest teraz w 25dniu cylku i boimy się żew jakiś sposób mogło dojść do zapłodnienia ponieważ ma nabrzmiałem piersi, czasem źle się czuje, boli ją lewy jajnik. A dwa dni po zdarzeniu na jej pochwie pojawiały się pojedynczo małe kropli krwi (plamienie). Czy jest możliwość aby to była ciąża?? Dziękuje z góry!

Odnośnik do komentarza
Gość olcia1171

Witam!
Moja mama chyba jest w ciazy poniweaz spie w tym samym pokoju co rodzice i uslyszalam przez przy padek ze mama powiedziala do taty "wyjmnij mi tego palca z pochwy". Czytalam w internecie ze przez palec moze dojsc do zaplodnienia. To wszystko odbylo sie z 28 na 1 marca. 15 kwietnia mama dostala @ ale ona byla krotka i mala i nadodatek spozniala sie 3 tyg. Teraz ma nudnosci od kawy i papierosow (bardzo lubi kawe i od zawsze palila tylko nie mogla palic wlasnie jak byla ze mna w ciazy). Nodnosci ma tez od roznych potraw ktore bardzo lubi i prawie codziennie boli ja brzuch w obrebie zoladka i podbrzusze. Ogolnie sie zle czuje. Bardzo prosze aby doktor odpowiedzial na to pytanie z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...