Skocz do zawartości
Forum

Negatywny test ciążowy


Gość aniol43

Rekomendowane odpowiedzi

Gość roki1199

Witam ! Ponad miesiąc temu współżyłem ze swoją dziewczyną,był to stosunek niezabezpieczony(31 dzień cyklu). Cykle zazwyczaj wynoszą u niej 40-55 dni-nieregularne,więc trudno określic czy było to dni płodne czy też nie.(wspołżyjemy bardzo rzadko) Tydzień przed zajściem,dziewczyna miała plamienia w kolorze brązowym,jakby zakrzepy krwi itp, wytrysk nastąpił na zewnątrz jakieś 5-10 sekund po wyjściu z pochwy. Parę dni PO współżyciu po raz kolejny dostała dziwnych plamień podobnych do tych wcześniejszych. Po 25 dniach od stosunku wykonaliśmy pierwszy test ciążowy,gdyż nie dostawała okresu-wynik negatywny. Dziś jest 65 dzień jak nie ma miesiączki(34-35 po współżyciu),wykonaliśmy 2 kolejne testy(różnych firm) i one również dały wynik negatywny. Wszystkie testy były robione w ciągu dnia(około południa, a nie z rana) Czy dziewczyna może być w ciąży pomimo 3 negatywnych wyników testów oraz wytrysku na zewnątrz,czy wyniki zrobione po tylu dniach są wiarygodne? Co mogą oznaczać plamienia ktore,raczej nie przypominały okresu? W międzyczasie wydzielał jej się białawy śluz.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Testy były robione za późno, po takim czasie od zapłodnienia poziom hormonów spada. Poza tym testy nie były tez robione zgodnie z instrukcją, więc nie należy się spodziewać, że pokażą wiarygodny wynik. Musicie udać się do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Witam! mam pytanie, czy możliwe jest to że po wykonaniu 2 testów- wynik negatywny jestem w ciązy. Do zblizenia doszło 26 stycznia. @ dostałam 5 lutego (u mnie jest ona zawsze skapa, wiec trudno mi określić czy sa jakieś zmiany). 14 lutego zrobiłam pierwszy test -negatywny, drugi test 18 lutego i też negatywny. Od 16 lutego zaczęły mnie boleć piersi, najpierw z boku od strony pach, teraz całe, sa strasznie wrażliwe na dotyki trochę wieksze. Co to moze oznaczać bo zaczynam się bardzo niepokoić??? Chcę jeszcze dodac, że zawsze przed spodziewana miesiączka tak okoła tygodnia wcześcniej zaczynaja mnie boleć piersi, ale jest tol inny ból. prosze o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. Dzień mojej ostatniej miesiączki to 24.02. Mój cykl wynosi 28 dni. współżyjemy z mężem bez zabezpieczenia. W dniu 26.03. robiłam test i wyszedł negatywnie. Nie wiem czym jest to spowodowane. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...