Skocz do zawartości
Forum

Przeniesienie wydzieliny z penisa na narządy rodne


Gość misia56

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak byliśmy goli z moim chłopakiem i się pieścilismy i on miał wytrysk ale na moje piersi potem wycieralismy sie o siebie i po chwlili nasze ciała byłe suche i poszłam potem sie umyc czy sperma mogła dostac sie do środka i jest jakies prawdopodobienstwo by zajść w ciaze ? I mam drugie pytanie bylismy z chłopakiem nadzy i się pieścilismy on mna a ja jego i on od tyłu pocierał mnie nim i była tam wydzielina z niego i kazałam mu nałożyc prezerwatywe a po załozeniu jej piescilismy sie od tyłu ale nie weszedł we mnie czy jest prawdopodobienstwo przeniesienia wydzieliny tej na prezerwatywie do pochwy i zajście w ciazy przez to ? potem weszedł we mnie do pochwy ale nie cały i to było tylko z 3 razy a potem kochalismy sie od tyłu czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąze przez to co napisałam w te dwa sposoby ? PROSZE O DOPOWIEDZ PROSZE

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę. Sperma z piersi nie może sama wciec do pochwy. Natomiast ten preejakulat nie został z tego co piszesz wprowadzony do pochwy, tylko w jej okolice. Miałaś wtedy dni płodne czy nie? Jesli niepłodne to ryzyko ciąży jest minimalne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...