Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza po stosunku


Gość jola85

Rekomendowane odpowiedzi

mam 26 lat, współżyje z moim partnerem regularnie i wszystko było wporządku. jednak wczoraj w trakcie stosunku kilka razy odczułam ból podbrzusza ale nie był on bardzo silny lecz po skończeniu stosunku ból był nie do wytrzymania. poszłam do łazienki gdyż zrobiło mi sie niedobrze, gdy wracałam do pokoju zrobiło mi sie słabo (ciemno i przed oczami, dziwne dzwieki w uszach i miekkie nogi). ból przeszedł po około godzinie ale wciaz (rano) odczuwam lekki ból podbrzusza. co to moze być?? moje cykle trwają ok 30 dni ale ostatni trwał 42 dni i ostatnią miesiączkę miałam 12 lutego. jestem za granicą i nie mam możliwości udać się do ginekologa. prosze o odpowiedz. dziekuje

Odnośnik do komentarza

Być może te dolegliwości nie są bezpośrednio ze sobą połączone. Ból mógł być na skutek stosunku, otarć. Natomiast osłabienie i mdłości mogły być wywołane silnym bólem. Czyli mogła to być tylko taka reakcja łancuchowa.

Odnośnik do komentarza

W niedziele kochałam się z moim chłopakiem, bez zabezpieczenia, jednak mój chłopak nie skończył w środku, była to końcówka miesiączki. W poniedziałek zaczęłam odczuwać kłucie jajników, a teraz już boli całe podbrzusze. Nie są to jakieś mocne bóle, skurczowe, ale stałe. Nie wiem czy wiąz to z tym stosunkiem, sprawami ginekologicznymi, czy jeszcze z czymś innym. Z tego co czytałam to zapalenie przydatków objawia się silnymi bólami, więc chyba to nie to.

Odnośnik do komentarza
Gość zmaartwionaa

Witam. kilka dni temu pierwszy raz kochalam sie z moim chlopakiem. od tego czasu mam silne skurcze brzucha takie jak podczas okresu. wczoraj ponownie sie kochalismy i podczas seksu bolaly mnie jajniki. skurcze brzucha mam nadal. jaka moze byc tego przyczyna?
niestety kochalismy sie bez prezerwatyw. mam dni nieplodne i za kilka dni powinnam miec okres. dodam że takie bóle zdarzały mi sie jedynie podczas okresu, ewentualnie dzien przed. prosze o pomoc. mam 17 lat. czy powinnam sie martwic?

Odnośnik do komentarza

Witam. Tydzień temu pierwszy raz współżyłam. On miał gumkę i nie dostał wytrysku. Godzinę po zaczął mnie boleć lewy jajnik, trwało to dwa dni. Po dwóch dniach zaczęło mnie delikatnie pobolewać po prawej stronie w okolicach pachwiny (np. gdy napnę brzuch). Za tydzień powinnam dostać okres. Bardzo mnie stresuje ta sytuacja, a najbardziej ten ból po prawej stronie. Co może być jego przyczyną?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...