Skocz do zawartości
Forum

Zajście w ciążę przy guzku w piersi


Gość Patka90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ponad miesiąc temu miałam robione USG piersi na guzka w lewej piersi (był wyczuwalny ręką) na badaniach okazało się że mam też guzka w prawej piersi o wymiarach 8mmx5mm...Onkolog do którego udałam się dwa dni później zalecił mi usunięcie guzka w lewej piesi natomiast w prawej na razie nie , bo jest za mały i nie jest wyczuwalny ręką...tydzień później miałam prywatnie usuwanego tego guzka (gruczołowłókniaka jak się okazało) teraz się pięknie goi...za pół roku mam kontrolne badania i zobaczą czy ten guzek w prawej piersi jest większy czy nie...moje pytanie wiąże się z tym że za 3-4 miesiące będę chciała starać się z chłopakiem o dziecko...więc...czy mając tego małego guzka w prawej piersi mogę sie starać o maleństwo?czy nic jemu by nie groziło i przy okazji mi?z góry dziękuję za odpowiedź....Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Gruczolakowłókniak jest łagodną zmianą nowotworową. Gdy jest małych rozmiarów zwykle zaleca się jego obserwację. Jeśli zmiana nie powiększa się gwałtownie to nie ma powodu do tego aby odkładać decyzję o ciąży. Warto jednak przed rozpoczęciem starań skonsultować się z ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...