Skocz do zawartości
Forum

Nieprzebita błona dziewicza a ciąża


Gość kisielofa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kisielofa

jakieś 2 tygodnie temu probowalam "to" zrobic z moim narzeczonym. Wsadzil mi tylko kawaleczek, ale bez gumki. Trwalo to jakie 3 min. Nie doszedl, ale czy mogłaby mnie zapłodnic jego wydzielina, bo w niej tez są plemniki. Dodam jesczze ze nie przebil mi blony dziewiczej. Teraz sie martwie bo okres mi sie spóznia.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co to ma do impotencji. W każdym razie: jest bardzo małe prawdopodobieństwo zapłodnienia. Jak chcesz mieć pewność, to do apteki po test albo do ginekologa na badanie. Przez internet Ci tego nie sprawdzi nikt.

Odnośnik do komentarza

Witam a więc zaczne od początku.
W piątek wraz z moim chłopakiem że tak to nazwe ocieraliśy się narządam jego penis był bardzo blisko mojej pochwy doszło do wytrysku, obawiam się że mogło coś dostac się do środka. Nie uprawialiśmy seksu.Jestem dziewicą. Jednakże obawiam się ciąży.
W poniedziałek dostałam okresu prawidłowo,tylko że wydzielina jest bardzo jasno czerwona ze śluzem. Okres trwa mi już drugi dzień.Jest taki średni.
Jestem bardzo przestraszona i zestresowana.
Proszę odpowiedziec co o tym myślicie?
Czy jest prawdopodobieństwo że jestem w ciązy?
I czy mój okres jest prawidłowy? Co się dzieje?
(nigdy taki nie był
Mam jeszcze tylko pytanie czy robic test?
Słyszałam że błona w niczym nie przeszkadza tzn w zajściu w ciążę?
Jestem zielona i bardzo żałuje swojego czynu jednakże proszę o odpowiedz
Dodatkowo dokucza mi ból brzucha;/

Odnośnik do komentarza

wiesz pewnie jeszcze dojrzewasz wszystko się w tobie zmienia .... zrob test dla swiętego spokoju 10 dni po spodziewanej miesiączce .... albo 14 dni po stosunku ... chociaż ja mysle ze mało to prawdopodobne ale nie jestem lekarzem ... najlepiej idz do lekarza ginekologa z mamą lub bez jezeli jesteś pełnoletnia .. lub zadaj pytanie lekarzowi na tej stronie ale lepiej isc się zbadacx

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...