Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nadpobudliwość dziecka??


Gość AAnnaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc. Niepokoi mnie zachowanie córki znajomej, jednak ona ignoruje to, chce z nia szczerze ozmawiać, ale chce wiedzieć czy mam powody do obaw. Dziewczynka w tym roku(październik) skończy 7 lat. Chodzi do przedkola nie poszła jako 6 latek do szkoły. Oto niepokojące mnie zachowania: - brak skupienia na zabawie, poleceniach , rozmowie,przy zwracaniu uwagi ma problem z patrzeniem w oczy - ciągłe obgryzanie czegoś: paznokci , lalek, krzeseł, kabli poprostu gryzie wszytko co ma pod ręką. -niewyraźna mowa. -skrajne okazywanie emocji, krzyk i radość z powodu czegoś pozytywnego i krzyk i skrajna rozpacz jeśli jest coś nie po jej myśli (przegrana w grze) - bardzo głośne mówienie wręcz krzyk mimo upomnień nie potrafi nad tym panować. - nie potrafi np stać czy siedzieć bez ruchu , cały czas sie rusza, nazywam to potocznie że jej ciało pływa lub wibruje - w wieku młodszym przemoc , obecnie tylko skupiona raczej na bracie. - niegrzeczna, ze złości potrafi uderzyć swoja mame. - zamiast bawić sie zabawkami niszczy je. - jednocześnie bardzo szybko opanowuje nauke na pamieć bardzo długich wierszy czy piosenek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...