Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ogromny popęd seksualny... psychiczny. Jak to nazwać?


Gość Nrrwanna.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nrrwanna.

Mój popęd jest skierowany głównie na psychikę. Fizycznie również mam popęd, ale naprawdę nie musiałabym tego robić, gdyż ten psychiczny jest ogromny! Potrafię samą rozmową z kimś, doprowadzić siebie do umysłowego stanu niemalże przed-orgazmowego. I zauważyłam, że drugiej osobie również się to udziela. I od razu wytłumaczę... te rozmowy nie muszą i zazwyczaj nie są perwersyjne. Są nacechowane dużą dozą sarkazmu, ironii, jakiś dyskusji np. na temat sztuki. Cała ta filuteria mieści się w komunikacji niewerbalnej. W poszczególnych gestach, mimice, zadrżeniu kącika ust, podniesienia brwi, błysku w oku... I cenie sobie to nad skonsumowanie znajomości. To jest coś niesamowitego. Jak jakiś akt seksualny bez dotykania. Umysłowy. Czytał ktoś kiedyś o takim czymś? Nie mogłam nigdzie w internecie znaleźć czegoś podobnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś ma dużo seksapilu, to mowa ciała to nam przekazuje.
Ty to odbierasz i włączasz się do gry. Dalej to jest zwykły flirt, ale już to, że reagujesz niemalże orgazmem, jest trochę dziwne.
Trochę mi to przypomina fetysz, którym potrafią niektórzy się podniecać i podejrzewam, że u ciebie jest coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

Hiperorgazmia? Czy jakoś tak?
Opisywano takie przypadki, że kobiety przeżywały orgazm bez powodu co rusz. Nie pamiętam, czy to było kilkadziesiąt, czy kilkaset razy na dobę i one sobie tego nie chwaliły.
Uzasadniano uszkodzeniami mózgu...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...