Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zazdrość wsteczna


Gość zazdrośnica424

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zazdrośnica424

Witam, jestem z moim partnerem 1,5 roku, jest mi z nim naprawdę cudownie, jednak co jakiś czas dopada mnie moment, w którym mam ochotę usiąść i płakać.. Myślę sobie o jego poprzednich związkach- których miał sporo (w porównaniu do mnie..) Jestem okropnie zazdrosna o jego byłe, mimo że z żadną już nie utrzymuje kontaktu ani nic z tych rzeczy. Podobnie rzecz ma się w sprawach łóżkowych, on jest moim pierwszym partnerem seksualnym a ja jego niestety nie, skąd często nawet po stosunku myślę sobie, że to co robi ze mną robił kiedyś z innymi i to tak strasznie mnie przytłacza. Czasami te myśli o jego byłych powodują u mnie taką złość, że przechodzi mi przez myśl, że nie powinnam z nim być, że powinnam znaleźć sobie kogoś z uboższą historią związków.. Czy coś jest ze mną nie tak? Boję się, szczególnie że niedługo mamy razem zamieszkać, a moja zazdrość może niszczyć nas związek. A, jemu o tym jakoś nie mówię- kiedy tylko coś wspomnę on zapewnia mnie o mojej wyjątkowości, ale to mnie nie przekonuje

Odnośnik do komentarza

No i dogódz tu kobiecie. Facet powinien wiedziec co i jak, ale powinien być prawiczkiem.

Wyobraż sobie, sytuację odwrotną. To on miał niewiele wcześniejszych związków a Ty już trochę bogatszą przeszłość. Jesteś ze swoim aktualnym i co ,równolegle wspominasz poprzednich partnerow, czy po prostu cieszysz się chwilą, jest Ci dobrze z tym, którego wybralaś teraz. Poprzednie związki slużyły do dorośnięcia, do poznania siebie i do umiejętności docenienia aktualnego partnera. Jesteście młodzi i żadnemu z Was nie powinna przychodzić na myśl analiza poprzednich związków, bo nie jesteście stertyczałymi dziadkami, którzy z łeską w oku wspominają i wspominają i nie wiadomo czy jawę, czy sen.

Popraw się, bo Ci co rozwijają w sobie zazdrośc sami sobie burzą swój związek a potem placzą. A po co Ci to?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...