Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienia a zaburzenia hormonalne


Gość mart_o

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Mam 17 lat. od 5 miesięcy występowały u mnie brazowe plamienia między miesiączkami. Nic z tym nie robilam, ponieważ myslalam, ze w moim wieku mogą się zdarzać takie rzeczy. W tym miesiącu jednak moje plamienia trwaly od polowy cyklu az do miesiaczki ktora byla bardzo skąpa 2 dni mocniejszego krwawienia a reszta dni bardzo skąpego. (dodam, że moja miesiaczka trwa 6 dni i jest bardzo bolesna). rowniez mam temp okolo 37, ale to chyba juz od 2 miesiecy okolo. Takie uczucie gorąca na twarzy. Poza tym bolą mnie troche piersi po tej "miesiączce". A seksu jeszcze nie uprawialam, wiec ciąża wykluczona. Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam, Mam 21 lat i niestety mam nieregularne miesiączki. wpomne również ze stramy się z chłopakiem o dziecko.. ostatnia miesiaczke miałam 14 marca i trwala do 19 marca i do dzisiaj (18 kwietnia jeszcze nie dostałam) ale mam bole podbrzusza i nie wiem co się dzieje czy mam powody do obaw?? wpomne również ze od dłuższego czasu kreci mi się w glowie.. może to zaburzenia hormonalne?? proszę o pomoc bo bardzo się stresuje... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

~czar...
Witam, Mam 21 lat i niestety mam nieregularne miesiączki. wpomne również ze stramy się z chłopakiem o dziecko.. ostatnia miesiaczke miałam 14 marca i trwala do 19 marca i do dzisiaj (18 kwietnia jeszcze nie dostałam) ale mam bole podbrzusza i nie wiem co się dzieje czy mam powody do obaw?? wpomne również ze od dłuższego czasu kreci mi się w glowie.. może to zaburzenia hormonalne?? proszę o pomoc bo bardzo się stresuje... pozdrawiam

Witam!
W pierwszej kolejności powinna Pani wykonać test ciążowy, gdyż istnieje prawdopodobieństwo, że dolegliwości są spowodowane ciążą. Inną możliwą przyczyną dolegliwości są zaburzenia hormonalne, stres. W celu diagnostyki przyczyny nieprawidłowości powinna Pani udać się do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...