Skocz do zawartości
Forum

Krótkie krwawienie a ciąża


Gość Nalepka

Rekomendowane odpowiedzi

witam ! mam pytanie czy mogę być w ciąży ? już opisuje zaistniałą sytuację. 12 marca kochałam się z mężem bez zabezpieczenia i doszedł we mnie. 23 marca dostałam niby miesiączkę. było jej bardzo mało i była koloru brązowego. nie przejęłam się tym za bardzo ponieważ zawsze tak mam w pierwszym dniu. 24 marca cały dzień przechodziłam w 1 podpasce i praktycznie nic na niej nie było kolor nadal był brązowy... dziś 25 marca obudziłam się rano i podpaska sucha :( zastanawiam się czy to może być spowodowane ciążą... ? bo nigdy takie coś mi się nie zdarzyło. plus nie boli mnie brzuch a podczas miesiączki w 2 i 3 dzień zawsze " umieram " bo mam dość bolesne miesiączki oraz w 2 dzień zawsze wydzielina ma już kolor czerwony. zastanawiam się nad zrobieniem testu, ale nie wiem czy to nie za wcześnie. proszę mi pomóc ! z góry bardzo dziękuję za odpowiedź ! p.s dodam, że jestem już mamą 5 letniej córeczki i jak zaszłam w ciążę okres się całkowicie zatrzymał, lecz słyszałam o takich przypadkach, że mimo ciąży miesiączka jeszcze występuje przez jakiś czas ... czy to możliwe ??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...