Skocz do zawartości
Forum

Czy prostytutka mogła zajść w ciążę?


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo Czy jeśli byłem w prostytutki i był seks bez prezerwatywy czy mogłem się zarazić HIV bądź Aids bądź inną chorobą ???? Czy jeśli był seks bez prezerwatywy z finałem czy ona mogła zajść w ciążę ??? Nie wiem czy ona się zabezpieczała czy brała tabletki, ale wiem, że była po alkoholu nie wiem jaką ilość wypiła może 1 piwo może 2 piwa czy jak by się zabezpieczała czy tabletki by nie działały. Czy ona mogła zajść w ciążę ??? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość MałgorzataStelmah

Jest to straszne jeśli piszesz na powaznie i nie wiesz takich rzeczy. Hiv to wirus a Aids to choroba. Tak, uprawiając seks bez zabezpieczenia można się zarazić każdą chorobą przenoszoną drogą płciową. Jeżeli miałeś stosunek bez zabezpieczenia istnieje duże prawdopodobieństwo, że mogło dojść do zapłodnienia. Jeśli wytrysk wystąpił w pochwie ryzyko wzrasta. Alkohol nie wpływa na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych. Nie wiesz, czy " partnerka" się zabezpieczala więc co do ciąży ciężko jest powiedzieć, jednak radzilabym zrobić za jakiś czas badania na obecność hiv i wzw i innych chorob przenoszonych drogą płciową. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...