Skocz do zawartości
Forum

Plastry antykoncepcyjne, a ciaza?


Gość Monamon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem. Od kilku miesięcy stosuje plastry antykoncepcyjne. Ostatnie dwie miesiączki, jak można to tak nazwać były bardzo krótkie i bardzo ale to bardzo skąpe. W porównaniu z przedostatnimi które trwały 3 dni i potrafiło mi nawet przelać się z tamponu na bieliznę te dwie ostatnie to masakra. Jak plamienie. Nie krwi tylko brązowej mazi. Teraz nie potrafię stwierdzić czy jestem w ciąży, bo nie wiem czy to były miesiączki czy plamienia wywołane odstawieniem plastrow. Do tego wcześniej miałam wydzielinę przezroczysta. Teraz mam bielusienka. Do tego czuje jakbym miała guza w podbrzuszu, śpię niby tyle samo a ciągle jestem nie wysłana, ciągnie mnie strasznie na soczyste warzywa i owoce, często chodzę do łazienki nawet jeśli jeszcze nic nie piłam rano, rozdrażniona jestem bardzo, raz płacze za chwile się smieje. W pochwie mam tak ciasno, tak wszystko popuchniete. Pamiętam ze dwoma ostatnimi miesiaczkami stosowałam antybiotyk, teraz dowiedziałam się że on obniża działanie antykoncepcji. Odbyłam wtedy stosunek z partnerem i nie jestem w stanie sama zdiagnozować ciazy. Test był negatywny, robilam go dzień po odklejeniu plastra. A do lekarza mam szansę dostać się w następnym tygodniu. Dzień po tym jak będę musiała nakleić nowy plaster. I już sama nie wiem co robić. Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...