Skocz do zawartości
Forum

Powikłania po konizacji szyjki macicy


Gość edixx84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 22 lutego miałam zabieg konizacji szyjki z powodu krwawiącej nadżerki i odnawiania sie polipa, którego 5 lat temu miałam usunietego. Po zabiegu czułam sie dobrze, mialam jakies tam plamienia o których uprzedzil mnie lekarz. 12 marca dostałam miesiączkę, czyli w terminie i doo tej pory mam krwawienia, juz nie tak duze, ale są, poza tym odczuwam ból w dolnej części brzucha. Na wizytę jestem umówiona w piatek, ale ta sytuacja mnie niepokoi i nie bardzo wiem czy to jest prawidłowe???? Prosze o odp. Aha mam jeszcze pyt. kiedy będę mogła starać sie o dziecko???? Czy w ogole jest to możliwe, zaznaczę, że mam 2-letniego syna, ale ciąża była zagrożona, ponieważ szyjka się rozwierała, ale poród byl lekki:) a w maju poroniłam 10 tyg ciążę (obumarła) ;( Nie wiem czy w ogóle podejmowac ryzyko utraty dziecka w drugim trymestrze ciązy, choć chciałabym miec drugie, tylko nie chce znów przechodzic przez koszmar jaki wiąże się z utrata maleństwa:/ Czekam teraz na wyniki badania histopatologicznego, ale liczę że wszystko będzie oki.Prosze o odp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...