Skocz do zawartości
Forum

Dieta Dukana w ciąży


Gość asiulakcm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość asiulakcm

Witam. Planujemy z moim chłopakiem rozpocząc starania o dziecko od następnego cyklu, mniej więcej w pod koniec kwietnia (wtedy prawdopodobnie wystapi owulacja). Lecz chciałabym do tego czasu zrzucic kilka kilogramów, max 5 kg. I tutaj bierze swój poczatek nurtujące mnie pytanie: czy dieta nie zaburzy jajeczkowania w moim organizmie? Jakis czas temu stosowałam dietę Dukana, która przyniosła mi zadowalające rezultaty. Dietę rozpoczęłam w pierwszym dniu miesiaczki i zakonczylam po dwóch tygodniach jej stosowania. Kolejna miesiączkę dostałam w dniu, w którym sie jej spodziewałam, dlatego też uznałam, że dieta jest bezpieczna i nie wywołała w moim organizmie zadnych zaburzeń. Czytałam też, że dieta Dukana jest jedna z najbezpiecznejszych diet i właśnie stosując tę dietę chciałabym pozbyc sie kilku kilogramów. Oczywiście dietę zakonczę przed rozpoczęciem cyklu, w którym podejmiemy starania o dziecko. Proszę o odpowiedź, czy dieta proteinowa Dukana nie zaburzy w moim organizmie procesu jajeczkowania? Serdeczne pozdrowienia, Joanna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...