Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

niestety na błędach się człowiek uczy


Gość mamcochciałam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamcochciałam

Cześć, wyznaję, że jestem głupia, bo poszłam na przyjęcie z jakimś niedorobionym idiotą. Teraz jest mi głupio samej przed sobą i przed rodziną.
Niestety, pragnienie bycia z kimś może przesłaniać obraz rzeczywistości. Życzę wszystkim kobitkom z forum mądrych mężczyzn. I nie, dobre maniery, szarmanckość, obycie NIE są DINOZAUREM!!! Trzeba tylko trafić na właściwego człowieka.

Odnośnik do komentarza

Niejedna dziewczyna z nieokrzesańca brylant wytoczyła. Rozpoznała, że chłopak w gruncie rzeczy jest dobrego serca i pełen życzliwości do świata a do niej ,w szczególności i brak kindersztuby początkowo przełknęla. Po prostu wzięła się za wychowywanie osobnika ( oczywiście dlatego, że trafiła na podatny grunt) i po " nie zauważaniu" w sytuacjach publicznych pewnych niedociągnięć, ale cięzkiej pracy w odosobnieniu, cieszy się wspaniałym mężem, ojcem swoich dzieci i lojalnym partnerem na dalsze dni.

Wszystko zależy od sytuacji. Ponadto dziewczyny w pewnym wieku ( czyli za długo chodzące same po świecie) czasem nie mają szansy się choćby zauroczyć facetem, bo ich zmysł krytycyzmu jest już tak wyostrzony, że zanim zauważy zalety to już 5 irytujących wad zobaczyła i "po ptakach".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...