Skocz do zawartości
Forum

PMS i brak miesiączki - brak aktywności seksualnej.


Gość Amnalla899

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amnalla899

Od ponad dwóch tygodni obserwuję objawy PMS, ból w podbrzuszu, tlkiwe piersi, więcej śluzu, zmienność nastrojów, zmęczenie i inne. Jednak okres się nie pojawia, choć powinien około (nie jest regularny co do jednego dnia) 20 lutego. Mamy 5 marca a okresu nadal nie ma jednak nadal są objawy PMS. Aktywna seksualnie nie jestem w ogóle, byłam 3 lata temu ale skończyło się na kilku łóżkowych igraszkach. Ciążę czy zakażenie jakimiś chorobami wenerycznymi więc TOTALNIE wykluczam, nie ma opcji. Objawy PMS nie są silne, piersi najbardziej tkliwe są rano po wstaniu z łóżka, zaś bóle w podbrzuszu pojawiają się najczęściej wieczorem. Czy może być to spowodowane długotrwałym stresem lub niedowagą? Już wcześniej pojawiały się takie problemy, miesiączkuję od 14 roku życia, mam 20 lat, w ciągu tych kilku lat już nie raz nie miałam miesiączki przez 2-3 miesiące, lub miałam ją nieregularnie, czasami miałam 2 krwawienia w ciągu miesiąca, ale nigdy objawów PMS tak długo pomimo braku nawet minimalnego krwawienia. Jeśli chodzi o raka itd, to w mojej rodzinie nikt nie chorował na raka szyjki macicy czy jajnika, a jeśli już to x pokoleń wstecz, moja prababka, babka i mama na pewno nie, ani żadne ciotki. Co to może być? Poczekać jeszcze na okres, czy może biegiem zasuwać do ginekologa? Dodam, że przechodziłam kiedyś infekcję bakteryjną pochwy, przy tym pojawiało się swędzenie, czerwono-brązowawe upławy, czasem pieczenie pochwy. Teraz niczego takiego nie ma.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...