Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

nie widzę sensu


Gość mania17

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mania17

Mam 17 lat wychowywałam się bez ojca w bardzo trudnych warunkach ale dzięki mojej mamie jestem w dosyć normalnej rodzinie ona znalazła sobie męża i mieszkamy z nim 7lat jest okropny cały czas narzeka i wgl. Ale nie o tym mowa chciałam się poradzić bo czuję że moje życie jest bez sensu nie ma wgl barw gdy jestem w szkole uśmiech nie schodzi mi z twarzy ale gdy tylko wrócę do domu jest źle ide do swojego pokoju i rozmyślam przejmuje się wszystkim , ostatnio zaczęłam się ciąć zawsze uważałam że to głupie i bez sensu po co inni to robią ? Ale gdy wzięłam nóż do ręki byłam wtedy bardzo zła i zaczęłam okaleczac się gdy poczułam ból emocje zeszły poczułam się lżej ale nie chce tak rozwiązywać problemów już od 2 lat mam takie dni miesiące że mam ochotę się zabić . Proszę poradnie coś

Odnośnik do komentarza

A w szkole to uśmiechasz się na siłe czy naprawdę jest lepiej?
Myślę ,z tego co piszesz, ze Twój nastrój ma zwiazek z relacja miedzy Toba a ojczymem. Tylko chodzi o o narzekanie czy coś jeszcze Cie denerwuje w nim?

Odnośnik do komentarza

Możesz zignorować moją wypowiedź, do czego masz prawo. Myślę jednak że warto to przemyśleć,..
Proponuję zwrócić się z tym do Dawcy wszelkiego życia, do Boga który jedynie może decydować o przerwaniu ludzkiego życia. Nie mówię tu o jakiejkolwiek religii czy kościele, lecz o nawiązaniu szczerej relacji ze Zbawicielem, poprzez rozmowę/modlitwę jak z przyjaciółką i czytanie/słuchanie Jego Słowa.

Odnośnik do komentarza

Zwróć się do mamy, porozmawiaj szczerze o wszystkim co Cię trapi.
To jest Twoja najbliższa osoba, jeśli zrobisz to ona będzie wiedziała ,że potrzebna Ci pomoc psychologa i może psychiatry.
Jeśli nie mama to może ktoś inny np. pedagog w szkole lub babcia, ciocia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...