Skocz do zawartości
Forum

Zapłodnienie a pęknięta prezerwatywa


Gość renatka50

Rekomendowane odpowiedzi

Gość renatka50

dzien dobry, 13 lutego w niedziele zazylam po raz pierwszy tabletki antykoncepcyjne , bralam je regularnie o 7:15 kazdego dnia (nie mialam zadnych skutkow ubocznych, dobrze sie czulam), potem zrobilam przerwe 7 dniowa, po czym 13 marca w niedziele zaczelam nowy listek takze o 7:15. W przerwie 7 dniowej mialam plamienia 4 dni. podczas stosunkow moj moz uzywa prezerwatyw, niestety podczas stosunku 15 marca (czyli po zazyciu 3 tabletki z nowego opakowania) pekla prezerwatywa i skonczyl we mnie. boire tabletki regularnie, o tej samej porze, tylko 19 marca w sobote rano, wystapila biegunka, wiec zarzylam druga tabletke z zapasowego opakowania i 20 marca w niedziele wzielam tabletke o 4:00 rano zamiast o 7:15, poniewaz wrocilam z imprezy i nie chcialam dodatkowo wstawac o 7:15. moje pytanie brzmi czy moglo dojsc do zaplodnienia z powodu pekniecia prezerwatywy czy sa to objawy owulacji, czy skutki uboczne tabletek? poniewaz od 20 marca w niedziele wieczorem, w poniedzialek i dzis tj 22 marca mam mdlosci, dreszcze, brak apetytu i bol po prawej stronie, piersi mnie nie bola. dodam jeszcze ze 10 marca mialam kontrole u ginekologa, ktory stwierdzil ze wszystko jest OK. bardzo prosze o odpowiedz. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...