Skocz do zawartości
Forum

Jak przytyć po ciąży?


Gość Marzena20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marzena20

Witam.
Mam 20 lat. Przed ciążą ważyłam 53kg przy wzroście 170cm. W czasie ciąży przytyłam 20kg ale od razu po porodzie bez żadnych ćwiczeń straciłam 18kg. Byłam zadowolona ze swojej wagi, ale w zeszłym miesiącu schudłam 4kg. Co zrobić żeby przytyć?
Bardzo proszę o odpowiedz.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość renata6k

Witaj. Jedź dużo owoców i warzyw, spożywaj regularne posiłki, w tym zawsze obiad i śniadanie. W Twojej diecie nie może zabraknąć mięsa, mleka i jogurtów - źródła białka, które jest konieczne do prawidłowego rozwoju kości i masy mięśniowej. poz

Odnośnik do komentarza
Gość Myszka101080

Mój problem dotyczy przybrania wagi.Dwa razy byłam ,,duża"ale tylko w ciąży.po obydwóch porodach szybko wróciłam do swojej wagi 55kg przy 164cm wzrostu.chciałabym przytyć chociaż 5 kg ale marne szanse.Jem bardzo dużo i bardzo często.ostatni posiłek potrafię zjeść około 22.i z pełnym brzuchem chodzę spać bo jak nie zjem to nie zasnę z bólu brzucha a jak już by mi się udało zasnąć to w nocy wstanę i będę jadła.Zdarza się że głód mnie obudzi i muszę coś zjeść.To jedzenie jest strasznie męczące a efektów nie widać.byłam u lekarza rodzinnego badania super nic mi nie dolega i odpowiedz wciąż taka sama niech się pani cieszy że tak pani wygląda niejedna pani zazdrości.Po badaniu ginekologicznym odpowiedź taka sama jest pani okazem zazdrości niejednej kobiety,ale nikt nie rozumie że to jest męczące jeść jeść i jeszcze raz jeść i nic.Mój dzień się składa z samego jedzenia.Rano pobudka o 6.pierwsze co robię po umyciu się to są dwie duże skiby chleba i mleko.około 10 jest kawa zbożowa i 3-4 kiełbasy i chleb.potem jakaś słaba kawa i 2 pączki.około godz13-14 obiad.16-17 już muszę coś zjeść bo zasysa żołądek.18-19 kolacja i jeżeli bym poszło spać to ok a jeżeli nie to 22-23 też muszę coś zjeść może to być nawet czekolada.i ciągle jestem chuda.Jak słyszę że inne osoby się odchudzają i potrafią nie jeść 2-3dni to dla mnie to jest nierealne jak można wytrzymać nie jedząc 2 dni.jak nie zjem robi mi się słabo nie mam siły i zbiera mi się na wymioty.wszyscy biorą mnie za jakąś chorą psychicznie jak powiem że potrafię zjeść jajecznice z 5-6jajek.Proszę o jakąś poradę!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość anonim211

Mam 21 lat mam problem z przytyciem urodzilam 4 miesiace temu coreczke waze 42kg 166cm no i jestem bardzo chuda nie wiem co mam zrobic pomuscie mi:) przed ciaza wazylam 42kg no i ciezko mi przytyc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...