Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienia a krążek antykoncepcyjny


Gość atomx

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

Od 4 miesięcy używam antykoncepcyjnego krążka \ i miesiąc temu złapałam infekcję grzybiczną (biały twarogowaty śluz) przy czym bolały mnie jajniki. Pani ginekolog po badaniu powiedziała ze jest to infekcja i ze widać ze robi się nadżerka. (2 miesiace wczesniej byłam na wizycie kontrolnej i cytologia wyszła BII zmiany zapalne i odczynowe, poza tym ok) Dostałam krem  oraz tabletki , moj partner rowniez tabletki  Badania USG dróg rodnych wyszły dobrze. Tak ze Pani doktor powiedziała ze jest już ok i po 3 tygodniach od rozpoczecia leczenia współzyliśmy i było wszystko ok ten weekend po stosunku sluz lekko zabarwił się na kremowo i było go mało a dziś jest juz go wiecej i ma brązowy kolor. Co może mi dolegać? Czy jest konieczna ponowna wizyta u ginekologa czy powinno się ustabilizować samo? 

Odnośnik do komentarza

Witam , mam 19 lat i od jakiś 3 miesięcy problem z miesiączkowaniem. Raz okres spóźnił mi się 9 dni a ostatnim 18 dni, ginekolog powiedziała mi ,że to nic takiego i przepisała mi pierścień antykoncepcyjny. Następną wizytę mam w najbliższy czwartek jednak od ostatnich 5 dni zauważyłam duże ilości bardzo ciemnej wydzieliny ,przez dwa pierwsze dni była ona z krwią. Na chwile obecną jest ona bardzo ciemna i nie wiem czym to jest spowodowane, co się tam na dole może dziać .?

Odnośnik do komentarza

~dvonm
Witam , mam 19 lat i od jakiś 3 miesięcy problem z miesiączkowaniem. Raz okres spóźnił mi się 9 dni a ostatnim 18 dni, ginekolog powiedziała mi ,że to nic takiego i przepisała mi pierścień antykoncepcyjny. Następną wizytę mam w najbliższy czwartek jednak od ostatnich 5 dni zauważyłam duże ilości bardzo ciemnej wydzieliny ,przez dwa pierwsze dni była ona z krwią. Na chwile obecną jest ona bardzo ciemna i nie wiem czym to jest spowodowane, co się tam na dole może dziać .?

Witam!
Opisane przez Ciebie plamienie/krwawienie najprawdopodobniej jest działaniem niepożądanym pierścienia antykoncepcyjnego. Warto bowiem pamiętać, że takie plamienia śródcykliczne to najczęstszy objaw uboczny występujący podczas pierwszych 2-3 cykli stosowania antykoncepcji hormonalnej. Teoretycznie może być to jednak także objaw nadżerki, polipów, itd. W celu określenia konkretnej przyczyny proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Lekko źle się wyraziłam, pierścień podczas występowania tego śluzu nie był jeszcze zaaplikowany. Dzisiaj dość jasno moje jajniki zaanonsowały ,że dostałam okres. Po kilku godzinach upewnienia się ,że na pewno to okres zaaplikowałam pierścień. Ponownie jest śluz a krwi nie ma.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...