Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie między mięsiączkami


Gość moniam123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość moniam123

witam

od jakiegoś czasu mam problem z krwawieniem między miesiączkami.
po normalnej miesiączce mam np kilka dni przerwy ,a potem znów występuje u mnie krwawienie. byłam u lekarza ale stwierdził ze to krwawienie które sygnalizuje jajeczkowanie, ale dalej mnie to martwi gdyż to krwawienie zdaża się częściej nawet kilka razy do kolejnej miesiączki. czasem nie jest to krwawienie a śluz z krwią i normalna miesiączka wydłużyła mi sie z 5 dni nawet do 10.

proszę o jakąś pomoc i nakierowanie co to może być?

Odnośnik do komentarza

Witam,od razu przejdę do rzeczy , ostatnią mięsiączkę miałam 10 lutego i wczoraj ku mojemu zdziwieniu pojawiła się krew na początku brzuch mnie nie bolał pomyślałam że to może być plamienie spowodowane owulacją lecz dziś dość mocno bolało mnie podbrzusze i zdecydowanie lekke plamienie to nie jest krwawie tak jak przy miesiączce i to mnie troche niepokoi.w Ostatnich miesiącach miałam dość duże problemy kobiece więc około półtora miesiąca temu udałam sie do mojej ginekolog , zbadała mnie i stwierdziła że prawdopodobnie pękła mi torbiel więc przepisała mi antybiotyk i lek na uregulowanie miesiączki poza tym wszystkie badania wyszły ok. Więc martwie sie skąd te krwawienie.Proszę o odpowiedz
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...