Skocz do zawartości
Forum

problem z papierosami


Gość Kornelia94

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kornelia94

Witam.
Zapewne wyleje się na mnie lawina hejtu ale zasłużyłam. Tak czy tak proszę o pomoc. Jestem w 14 tygodniu ciąży. Przed ciąża paliłam nałogowo. Kiedy dowiedziałam sie o ciąży (około 5tygodnia) odstawiłam je całkowicie. Jednak od tygodnia znowu mam z tym problem. Pojawiło się wiele nieprzyjemnych spraw w moim życiu osobistym. Nie usprawiedliwiam się i sama pluje sobie w twarz ale nie radze sobie i proszę o pomoc. Od tygodnia zdarza mi się wypalać od dwóch do sześciu papierosów dziennie. Czy ktoś miał taki problem w trakcie ciąży ? Czy mogłam juz zaszkodzić dziecku? Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ja rozmawiałam kiedyś z kobietą co paliła całą ciążę a lekarz zabronił jej rzucać no niby to dziecku by zaszkodziło bo on niby też jest już uzależnione. Nie wiem czy to prawda ale tak twierdziła. Moja teściowa urodziła 8 dzieci i przy żadnym nie rzucała palenia. Dzisiaj wszyscy są zdrowi i nikt z nich nie pali.
Ale mimo wszystko staraj się rzucić na czas ciąży.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza
Gość Mama Roczniaka

Ja też słyszałam o tym, że w ciąży jeśli się pali to nie powinno się rzucać. Ja przed ciążą paliłam, ale gdy sie dowiedziałam ( a dowiedziałam się b.wcześnie bo w 3 tygodniu) to zupełnie mi się odechciało. Ale rozumiem Cię. Musisz ograniczyć papierosy, jeśli nie jesteś ich w stanie rzucić. Przejdź może na super lekkie np r1 ( one chyba są najlżejsze z dostępnych)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...