Skocz do zawartości
Forum

Jakie ćwiczenia na odchudzanie ud?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Jestem młodą dziewczyną i chciałabym trochę schudnąć. Moja waga jest w normie, jednak chętnie pozbyłabym się pewnej ilości zbędnej tkanki tłuszczowej. Szczególnie zależy mi na okolicach ud (wewnętrzna strona), dupy i brzucha, ale o uda chodzi mi najbardziej. Moje pytanie brzmi następująco: jaki trening i w jakiej częstotliwości jest dla mnie odpowiedni? oraz co powinnam jeść? Dodam, że nie zależy mi na zbudowaniu masy mięśniowej, a jedynie na wysmukleniu ciała. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Każdy z Nas ma inne predyspozycje co do rzeźbienia ciała oraz potrzeb organizmu co do żywienia.Najlepiej jeśli na początek zrobisz badanie genetic lab a potem na jego podstawie dobierzesz odpowiednie dla siebie kroki.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie trzeba żadnych badań. Jestem w podobnej sytuacji jak ty, te same obszary chce zrzucić a raczej jestem w trakcie. Na wyszczuplenie ud super działa bieganie, spacery, nordic walking ( tak dokładnie, wcale nie jest to tylko sport dla starszych osób ), polecam też jogę i pilates, ćwiczenia z piłką. Wszystko co raczej rozciąga mięśnie i nie męczy. Jestem osobą aktywną fizycznie i wiem że wielki wysiłek spalający masę kalorii wcale w tym przypadku się nie sprawdza. A zapomniałam o tańcu, świetnie modeluje sylwetkę. Najlepiej ćwicz 3-4 razy w tygodniu ale systematyxznie a dni między treningami wybieraj spacery. Codzienny trening w tym przypadku to nie najlepsze rozwiązanie. A co do diety to 5 posiłków dziennie o względnie stałych porach , ogranicz cukier i jedz dużo warzyw i owoców. No i pamiętaj o piciu wody. :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...