Skocz do zawartości
Forum

endometrium 6 mm w 15 dc i polecenie testu ciążowego


Gość magdaa1990

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdaa1990

Hej.
Byłam u ginekologa w 15 dc. Mój cykl trwa 33-35 dni. W 15dc ginekolog stwierdził, że nie ma pęcherzyka dominującego, że owulacji nie będzie, a endometrium wynosi 6 mm.
Niemniej kazał zrobić test ciążowy. Nie rozumiem dlaczego... Mówiłam mu, że poprzednią miesiączkę miałam bardzo skąpą, zakończoną brązowymi plamieniami. Po usg stwierdził ten brak owulacji nadchodzącej i cienkie endometrium i kazał zrobić właśnie ten test...
Bardzo bolą mnie sutki, nie mogę ich dotknąć. Sa powiększone i twarde. Nieraz boli mnie brzuch jak na @ i jajniki na zmianę lewy i prawy.
Wykonam ten test, ale czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć dlaczego kazał go wykonać? Przy takim cienkim endometrium? I poprzednim skąpym okresie? Nawet gdybym teoretycznie zaszła w ciążę w poprzednim cyklu, to usg powinno coś wykazać w tym stadium...
Proszę o jakieś rady...

Odnośnik do komentarza

yyyyy bo może jesteś w ciąży? Bo do zapłodnienia mogło dojść np tuż przed miesiączką, lub ta miesiączka mogła być plamieniem implantacyjnym? lub to może być ciąża pozamaciczna? Zrób ten test i przestań się zastanawiać po co.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...