Skocz do zawartości
Forum

Ostre bóle jajników


Gość stokrotka001

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stokrotka001

Hmm.. Moze zaczne od poczatku... dwa lata bralam tabletki antykoncepcyjne  zeby leczyc jajniki ...postanowilam przerwac branie tabletek i pojawil sie znow problem z jajnikami...Policystyczne jajniki... lekarz dal mi czopki jakies i zalecil po dostaniu miesiaczki brac dwa opakowania na okraglo( bez zadnej przerwy)  (antykoncepcyjne)... w celu zmniejszenia jajnika..wyjechalam za granice i nie mam jak sie dostac do lekarza a mam problem... Nie dostalam miesiaczki...okolo pol miesiaca spoznia mi sie...mam bole jajnikow dosc czeste.. dwa dni temu mialam taki przypadek ze lzy same lecialy z bolu... nagle tak mnie 'scisnely' jajniki...bol niesamowity.. lzy lecial same... rozwolnienie... i na wymioty mnie bralo.. i tak dobre pol godziny... pozniej kiedy ustal bol bylam bardzo zmeczona senna.. starcilam apetyt...i przez dwa ost dni byl jako taki spokoj z bolami... ale dzis kiedy korzystalam z toalety cos wyplynelo...cos malutkiego bialego ... i za chwile brazowy sluz.. do tego moje piersci a dokladnie sutki bardzo mnie bola od kilku dni i sa 'sterczace'....Teraz po oddaniu moczy wyplynal skrzep krwi....co ja mam o tym wszytskim myslec....? Ciaza ? Prosze o jakas pomoc !!

Odnośnik do komentarza
Gość stokrotka001

nie nie... tabletki odstawialm..dostalam okres...po okresie nie bralam juz tabletek..a lekarza zalecily branie ich ponownie po dostaniu miesiaczki,..ale cos jej dostac nie moge...od wczoraj mam jakis dziwny 'budyniowaty' brazowy sluz... ;(nie wiem co jest grane....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...