Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem jak uratować swoje życie? do kogo pójść?


Gość Gość2525

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość2525

Mam 25 lat, jestem jakby wylogowany, mam w głowie cały czas uczucie że nie ma mogę stać się po prostu kimś przez to nie nie mam pracy bo wybór pracy to wybór człowieka który wie kim jest, wie z jakimi ludzi chce przebywać a jakich unikać i nie przyjaźnić się z nimi. wszystkie czynności jakich się podejmuje robię szybko chaotycznie, niechlujnie byle tylko szybko skończyć jak bym ciągle czół presje pochodzącą z mojej głowy. Cały czas dręczy mnie ciągle uczucie, że ktoś musi mi pomóc, siedząc z rodzicami, bratem i jego żoną na przykład przy obiedzie patrze w talerz, przecieram czoło i jak coś mówią do mamy czy ojca myślę sobie że nie chce mieć z takimi ludźmi jakimi oni są do czynienia ale to on/oni pracują. Brat u ojca a jego żona u mamy, siostra 17 letnia przyprowadza do domu jakiegoś chłopaka wyglądającego jak ćpun i mamie to nie przeszkadza, jeszcze go prosi żeby siedział przy stole. Ja mam 25 lat jestem dorosły i powinienem wstać i odejś bo z takim typem nie chce siedzieć przy jednym stole i ze mamie nie przeszkadza, że taki typ znajduje się w naszym domu. Jako rodzeństwo troje unikamy się i nie rozmawiamy ze sobą wogóle chyba, że mama stwarza okazje że mamy usiąść razem w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Gość Gość2525

js_11
Z jakiego powodu nie chcesz mieć z nimi do czynienia? Oceniasz po wyglądzie?

Może też, nie wiem, nie wiem czy myślę dobrze czy źle. Patrze na siostre jak zadaje się z jakimś obwiesiem w portkach z krokiem przy kolanach i twarzą jak by brał codziennie dopalacze i myśle żeby go złapać za fraki i wypiepszyć z naszego domu. Nie wiem w jakiej rodzinie w końcu ja żyje skoro mama jej tego nie zabrania a ojciec ma takie podejście, że nic go to nie obchodzi. W domu nie mamy biedy, wręcz przeciwnie. Rodzice bogaci nie są żeby szastać pieniędzmi ale nie brakuje na nic w domu. Ojciec prowadzi jeden sklep, mama drugi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...