Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie implantacyjne a ciąża


Gość Aśka8406

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aśka8406

co to jest to krwawienie implantacyjne słyszałam że kobiety w ciąży mają nawet do 5 miesiąca krwawienia takie jak przed ciążą przypominające okres i że to nie jest nic niepokojącego i przez te krwawienia nie wiedzą że są w ciąży,czy to możliwe, na necie tez są wypowiedzi podobne gdzie indziej wyczytałam że krwawienia w ciąży są niepokojące i trzeba od razu udać się do lekarza

Odnośnik do komentarza

Krwawienie implantacyjne pojawia się gdy dochodzi do zapłodnienia. W ciąży jak najbardziej przez kilka miesięcy regularnie może występować plamienie, które wygląda jak okres. Gdy jest się w ciąży należy kontaktować się z lekarzem przy każdym krwawieniu, ponieważ lepiej dmuchać na zimne i wszystko sprawdzać. Jednak takie plamienia mogą być zupełnie niegroźne.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie do wszystkich mam.
Moja sytuacja wygląda tak dostałam miesiączkę 2 października a skończyła sie 8 w ostatni dzien płodny czyli 20 października kochałam się z moim facetem dwa razy w ciągu niecałych dwóch godzin bez zabezpieczeń i tabletek tez nie biore , wczoraj zaczeło się dziwne brązowe plamienie dziś zmieniło się w krwawienie jak przy miesiączce. Na jednym z forum znalazłam taka informacje na temat miesiączki w ciąży `ZAGNIEŻDŻANIE SIE ZARODKA W ŚCIANCE MACICY TO KRWAWIENIE KTÓRE POJAWIA SIĘ CZASAMI GDY ZAPŁODNIONA KOMÓRKA JAJOWA PRZYŁĄCZA SIĘ DO ŚCIANKI MACICY (NA OGÓŁ DWA DO PIĘCI DNI PO ZAPŁODNIENIU ) JEST KRÓTKIE I LEKKIE , ZAZWYCZAJ TRWA DWA DNI. dziś byłby 4 dzień po zapłodnieniu zrobiłam test ale wyszedł negatywny czy to jest ciąża ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...