Skocz do zawartości
Forum

Boje się co powiedzą inni.. pomozcie.


Gość DariaF0499

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DariaF0499

Tak wiec w kwietniu koncze 17 lat, a od wrzesnia ide do liceum. Beda juz wtedy moi znajomi w 2 klasie zaś ja w 1. Boje sie ich krzywych spojrzen.. zarowno szczerze mowiac chce sie starac i uczyc. Bardzo chciabym by lata liceum byly najlepszymi w zyciu niz dotychczas.. ale no coz, nawet pewnie bede najstarsza w klasie. Tak bardzo mi wstyd... czekam na odpowiedz kogos kto byl w podobnej sytuacji i cos mi moze o tym opowiedziec.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem Daria, że rok nie zdałaś do następnej klasy i dlatego boisz się, co powiedzą Twoi rówieśnicy, gdy w końcu pójdziesz do liceum, tak? Nie wiem, co się stało, że nie otrzymałaś promocji do następnej klasy, ale wierzę, że rzeczywiście chcesz się uczyć i zależy Ci na edukacji. Jeśli zaś chodzi o opinie innych, to nie warto się nimi przejmować. Nawet jeśli usłyszysz jakiś niemiły komentarz pod swoim adresem, postaraj się wpuścić go jednym uchem, a wypuścić drugim. Sobie samej udowodnij, że jesteś być w stanie coraz lepsza w jakimś przedmiocie. Życzę Ci powodzenia, wiary w siebie i motywacji do pracy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...