Skocz do zawartości
Forum

Przerwa czy rozstanie? Jak rozgryzc faceta?


Gość Justyna16602

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justyna16602

Witajcie. Pisze, bo już sama nie wiem co robić. Byłam w facetem 4 lata, tak można powiedzieć, bo po 3 się rozstalismy ale nadal utrzymywalismy kontakt a przez ostatnie kilka miesięcy znów zachowywalismy się jak para, jednak bez żadnych deklaracji. Wczoraj powiedział, że chce przerwy, że nie czuje się spełniony... W tamtym roku też chciał przerwy, ale nie pozwoliłam na to. Może zepsułam to przez to właśnie? Może powinnam dać mu czas? Zwłaszcza, że sam powiedział, że traci wartościowa osobę, bo może po prostu musi to docenić. Nie wiem co robić, umieram na samą myśl, że on znika z mojego życia albo jest z kimś innym. Ten mężczyzna to miłość mojego życia...

Odnośnik do komentarza

Uważam, że oboje z partnerem powinniście się zdeklarować, co dalej z Waszą relacją - czy pracujecie nad nią, chcecie być ze sobą rzeczywiście, czy po prostu dajecie sobie spokój i każde z Was po prostu koncentruje się na swoim osobistym życiu. Takie robienie sobie przerw, odpoczywanie od siebie nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem i nie świadczy dobrze o jakości związku. Gdy coś jest nie tak w relacji, najłatwiej odejść, trudniej pracować nad tym, co się popsuło. U Was jest schemat - gdy coś nie idzie po mojej myśli, uciekam, odchodzę, a potem znowu za jakiś czas wrócę - do następnego rozstania. Tak nie może być. Musicie ze sobą szczerze porozmawiać i ustalić, co robicie. Pozdrawiam i życzę owocnej rozmowy!

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

~unna-1
Nie rokuje to dobrze na przyszłość. Powinnaś zacząć przyzwyczajać się do myśli, że to może być już koniec i powinnaś poszukać nowego chłopaka.

No jak można najukochańszą osobę z którą było się tyle czasu i którą darzy się tak wielkim uczuciem, od tak zostawić i brać się od razu, za innego. Trzeba walczyć o swoją miłość i nigdy się nie podawać.

Odnośnik do komentarza

Kamil, ja Pana nie poznaję:)
Ale tak na serio to w sumie tak trochę jedziesz po wypowiedzi unny, ale jednak walka o miłość to jedno a strata czasu i energii to drugie. Skoro chłopak sam nie wie czego chce...
Wiem, wiem, zaraz pomyślisz ze jesteśmy jedna osoba i sama siebie bronie xD- ale to nieprawda, tylko trudno nieraz udowodnić ze nie jest się wielbłądem nawet w życiu, co dopiero na jakimś forum:))

Tak jak powiedziała P. psycholog - takie rozstania dla "odpoczynku" raczej nie służą związkowi.
Na miejscu Autorki tez bym z nim porozmawiała, czego oczekuje i czego mu brakuje. Moze jest trzymany na zbyt krótkiej smyczy?A może zagłaskiwany, nie musi się starać? faceci raczej wola gonić króliczka:)
A zresztą -w związkach przeważnie jedno kocha bardziej.
Ale takie czekanie jest jednak dobijające -nie wiesz na czym stoisz a nie było zerwania i ciągle emocjonalnie jesteś związana z chłopakiem. Przecież to masakra. Powiedz mu to i spytaj jak wg niego Ty masz funkcjonować w takim układzie. Czy liczy się tylko on i jego odczucia?
źle sie pdpisalam teraz zobaczyłam
Datoja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...