Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo zajścia w ciąże, petting


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, normalnie podchodzę z dużą dozą zdrowego rozsądku do różnych spraw, ale ostatnio poniosło mnie i moją dziewczynę. Uprawialiśmy petting, ja pieściłem palcem jej łechtaczkę a ona mnie ręką. Używaliśmy śliny i doszło do takiej sytuacji, że bezpośrednio po pieszczeniu mnie, dotknęła się do łechtaczki. Możliwe, że miałem troche płynu preejakulacyjnego, nie doszło do wytrysku. Dodam, że był to ostatni dzień okresu, teoretycznie było już "czysto". Wiem, że ryzyko zajścia bezpośrednio po okresie jest bardzo małe, ale moja dziewczyna ma nieregularne miesiączki a ja już się zdążyłem naczytać, że przy nieregularnych bywa tak, że może nastąpić owulacja zaraz po okresie. Nie wkładałem jej palców do środka, dotykaliśmy tylko "guziczka". Po zakończeniu pieszczot, minęło z 10-15 minut, poszła do ubikacji się załatwić i wytarła się papierem. Próbuję jakoś uspokoić się myślą, że jest porządnie przeziębiona a wiadomo, że w takim wypadku organizm przesuwa sobie owulacje na bardziej odpowiedni moment. Jestem akurat przed sesją, stres bardzo niewskazany i potrzebuję najbardziej szczerej i fachowej odpowiedzi, czy mam się czym martwić czy mogę bez obaw odłożyć nerwy na półkę i zostawić więcej miejsca na książki :( Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...