Skocz do zawartości
Forum

Czy można stać się homoseksualistą?


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17 lat, mam dziewczyne od 2 lat, mieszkam za granica wiec widzimy sie tylko w wakacje, zawsze bylem konserwatysta i nie nawidzilem homoseksualistow, pewnego dnia po rozmowie w szkole na ten temat i wyrazeniu mojej negatywnej opinii "cos mi odbilo" patrze na to w inny sposob, bardzo dziwnie czuje sie w srodku, boje sie ze zaczeli mi sie chlopcy podobac i mam caly czas takie mysli, czy staje sie gejem? Chce kochac i byc z moja dziewczyna, pomocy.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się (to moja opinia), że można zostać homoseksualistą. Jednak w dużej mierze jest to chyba tak, że od początku interesowała Cię ta sama płeć ale o tym nie wiedziałeś. Jednak myślę, że od samej takiej rozmowy nie stanie się nic takiego żebyś od razu się zmienił. Wydaje mi się, że po prostu jak cały czas byłeś bardzo negatywnie nastawiony do takich związków a nagle wytłumaczono Ci, że to nie takie złe to po prostu zacząłeś to na nowo poznawać i patrzeć na to przychylniej. Myślę, że jednak nie musisz się obawiać. Może staraj się poświęcić swojej dziewczynie tyle uwagi ile możesz ;).

Nigdy nie jesteś sam.

Odnośnik do komentarza

Czasami dyskusja w klasie mogła trochę wpłynąć na Ciebie. Teraz moim zdaniem jest coś takiego jak przymus akceptacji skłonności homoseksualnych. Moze trochę temu uległeś, zresztą wiele osób ma jakiś pociąg do tej samej płci co wcale nie znaczy ze są od razu homoseksualistami.

Odnośnik do komentarza
Gość andrzej2555

Sam jestm biseksualny mam 26 lat i sie tego nie wstydzę uważam że orientacja seksualna to geny z tym się rodzisz i tyle. I albo to zaakceptujesz albo będziesz cierpiał całe życie raniąc siebie i swoją dziewczynę. Ale jeśli boisz się sam przed sobą przyznać to jest coś na rzeczy. Pamiętaj najbardziej zatwardziali okazują się być homo albo bi.

Odnośnik do komentarza

Nie chce się wymądrzać bo nie znam tego z autopsji, jednak wydaje mi się że to jest w jakimś stopniu także kwestia woli, bo np jeśli jest się nawet bi a nie akceptuje się tego u siebie- ma dziewczynę którą się kocha,
to tak jak jest z pociągiem do innych kobiet kiedy się jest w związku - można temu ulec albo nie.

A to ze najbardziej zatwardzili okazują się być- nie ma reguły.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...