Skocz do zawartości
Forum

Czy ze mną jest coś nie tak?


Gość ja222

Rekomendowane odpowiedzi

Za sobą mam 2 letni związek. Skończyło się bo nie zawalczyłem , poddałem sie zbyt szybko. Po zakończeniu związku zaczęło mi brakować miłości zacząłem poznawać nowe dziewczyny , i myślałem że się zakocham ... nie potrafiłem obiecywałem że się spotkamy coś tam coś tam.. i potem byłem rozdrażniony miedzy "czy chcę się tak naprawdę zakochać" i między "jednak chcę długiej przerwy , wyciszenia" . Czy z moimi emocjami jest wszystko w porządku? Czy powinienem dać sobie czas , przerwę w uczuciach ? A może to oznaki depresji?

Odnośnik do komentarza

Poznawałem dziewczyny i potrafiłem mówić że coś może wyjdzie . Z jednej strony chcę i nieudolnie próbuję a z drugiej chce odpocząć od uczuć . I się załamuję bo wiem że tym sposobem krzywdzę drugą osobę. Mówię że chcę poznać i że mi się podoba a potem zmieniam zdanie bo mam chwiejne emocje i pomieszane myśli. A na dodatek ciągle przypomina mi się była. To wpływa na mnie destrukcyjnie. Nie wiem już co robić. Ale chyba coraz bardziej się przekonuję że odpoczynek od uczuć pomoże...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...