Skocz do zawartości
Forum

kiedy zapomnę???


Gość kiedyzapomne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kiedyzapomne

Od ok. roku jestem zauroczona w znajomym z uczelni. On o tym nic nie wie, ja jestem zbyt nieśmiała, by działać, poza tym nie ma zbyt wiele okazji. Postanowiłam wybić klin klinem i w ciągu tych kilkunastu miesięcy spotkałam się z ośmioma facetami z portalu randkowego, niestety choć kilku z nich było całkiem w porządku, żaden nie był w stanie sprawić, bym przestała myśleć tak o tamtym - a przecież nie będę w tej sytuacji nieuczciwa wobec nikogo i nie wejdę w relacje, marząc o kimś innym.
X
Chciałabym w końcu stworzyć normalny związek - nie dlatego, że "tak wypada" czy coś, tylko naprawdę mi tego brakuje. Ale ciągle myślę o tamtym chłopaku i boję się, że nie poznam już nikogo, kto by by dorównał jemu w moich oczach, a na dodatek taki chłopak musiałby też zechcieć mnie. Czy w końcu zapomnę o tym znajomym? Jak go sobie wybić z głowy? Jak dostrzec szanse gdzie indziej?

Odnośnik do komentarza

Proponuję Ci jednak zapoznać się z tym chłopakiem, w którym się zauroczyłaś. Możliwe, że wcale nie jest taki nieskazitelny, jakim go sobie wyobrażasz. Śmiem twierdzić, że go wyidealizowałaś, dlatego żaden inny chłopak nie jest Ci w stanie zaimponować. Jeśli chcesz przestać bujać w obłokach, to po prostu zainicjuj jakąś rozmowę. Jeśli się nie odważysz, nigdy się nie przekonasz, czy jest warty Twojego zainteresowania. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość kiedyzapomne

Ależ my się znamy... nie "zauroczyłam się" w nim tylko po wyglądzie, podobać to mi się podobały dziesiątki facetów i sam wygląd nie wystarczy, by zainteresować się aż tak. Nie będę wyjawiać facetowi swojego zainteresowania nim, jeśli widzę, że ja mu jestem totalnie obojętna pod względem damsko - męskim, stąd ta droga nie wchodzi w grę, tylko to, o co pytałam :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...