Skocz do zawartości
Forum

Agresywny chłopak


Gość Sylwia66665

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sylwia66665

Witam. Mam problem z chłopakiem i proszę o pomoc. Mój chłopak stał się wobec mnie agresywny, obraża mnie, nie ufa mi bez zadnego powodu, krzyczy na mnie, nie docenia mnie i nie widzi nic złego w swoim zachowaniu. Co gorsza gdy zwrócę mu uwagę o to jak mnie traktuje mówi że w kazdej chwili mogę się spakowac i wyp.... Raz mnie obraza, wyzywa od nsjgorszej a raz jest czuły i kochany. Nie mogę wyjsc z koleżanka na impreze czy do miasta bo robi mi awanture i mowi ze sir puszczam. Myślę ze to przez to ze jego byla go zdradzała. Nie wiem juz co mam robic. Kocham go sle on mnir nie szanuje wyzywa od nsjgorszej nawet przy innych osobach. Sprawdza moje wiadomosci i zabrania mi sir spotykac z znajomumi ci mam robic? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Moja była się podobnie wobec mnie zachowała, jedyne sensowne rozwiązanie to odejść.
Możesz też na zasadzie "mam wy****ć? ok"- i idziesz oraz patrzysz na jego reakcję.
Typowy choleryk- z takimi związek to bardzo ciężka, wręcz niemożliwa sprawa do ogarnięcia.

Odnośnik do komentarza

Na ogół pary chodzą gdzieś razem. Szczególnie na imprezy. Mało jest takich związków, gdzie każdy żyje swoim życiem i druga osoba to akceptuje,
Nie oznacza to jednak tego, że ma prawo cię wyzywać i obrażać.
Co zrobić?
Możesz odejść i wtedy możesz latać tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz.
Możesz ustalić z chłopakiem co on jest w stanie zaakceptować, co wolno tobie i jemu i dostosować się do tego.

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia66665

To nie tak że ja ciagle imprezuje. Raz bylam z przyjaciółka na imprezie i to tylko dlatego ze chciałam ją pocieszyć żeby nie myślała o swoim byłym. A mój chłopak zaczął mnie obrażać wyzywać od szma.. Itp. Nie chcę się z nim rozstać bo go kocham. Co mam zrobić żeby przestał byc agresywny i mial do mnie szacunek?

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia66665

Ja mu nigdy nie zabranialam niczego. Bo nawet gdy powiedziałam że nie podoba mi sie to ze jedzie gdzieś na koncert to mówił mi ze to juz moj problem. Nie podoba mi sie to ze byl na Woodstock i ze jezdzi na koncerty ale co ja mam do gadania? On moze wszystko ja nie moge sie spotkac z kilezankami.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

~Sylwia66665
Co mam zrobić żeby przestał byc agresywny i mial do mnie szacunek?

Niestety, ale nic już na to nie poradzisz. Ludzie z chamskim charakterem nie potrafią w pełni szanować siebie, a co dopiero innego człowieka. Radzę ci, lepiej odejdź od takiego człowieka, bo zbiegiem czasu może to się dla ciebie źle skończyć.

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia66665

Wiem ze lepiej by było gdybym od niego odeszła ale wciąż mam nadzieję że on się zmieni. Kobiety które kochał go zawiodły dlatego boi się że ja też go zawiodę i pewnie dlatego tak się zachowuje. Ale potrafi też się o mnie troszczyć, pomoże mi i wysłucha. Raz jest cudowny a raz zły i chamski. Nie chcę od niego odejść chcę wiedzieć jak z nim rozmawiać jak dotrzeć do niego.

Odnośnik do komentarza

radze Ci uciekaj od niego i nie ogladaj sie. Tez bylam kiedys w takim zwiazku. On mogl wszystko imprezy koledzy wyjazdy, ja nawet z kolezanka nie moglam sie spotkac.Ciagle oskarzanie, wyzwiska, w koncu bicie. To sa psychopaci i sie nie zmienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...