Skocz do zawartości
Forum

prawdopodobienstwo ciąży


Gość niepewna3215

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niepewna3215

Witam, sytuacja wygląda następująco. Ostatnia miesiączka 18 grudnia, cykle zazwyczaj 27-29 dni, kochałam się z moim narzeczonym 31 grudnia (prezerwatywa+ przerywany). Okres powinien przyjść 14 stycznia, ale póki co cisza. Do tego brak typowych dla mnie objawów przedokresowych (brak bólu piersi, brak trądziku, czasem coś zakłuje w podbrzuszu i tyle). Testy zrobiłam 2 - wczoraj po południu i dziś rano - oba negatywne. Jednak nadal jestem nieuspokojona - nie wiem,czy to przez stres, ale mam podwyższoną temp (ciało 37,0, w pochwie 37,5),a innych dolegliwości chorobowych brak. Śluz skąpy, białawy. Bólu piersi nadal brak. Poza tym czasem mam uczucie "kluchy" w gardle, jakby nudności, ale nie wiem na ile to moja wyobraźnia, stres, a ile rzeczywiście ciąża. Oczekuję, że ktoś neutralny spojrzy na sytuacje obiektywnie i wyrazi swoją opinie, na ile możliwe jest, aby to była ciąża. Dodam jeszcze, że w tym miesiącu miałam troche stresów, zmiana pracy, rozmowy kwalifikacyjne, ponadto pierwszy raz byłam na saunie i spędziłam kilka dni w górach (zmiana klimatu).

Odnośnik do komentarza
Gość niepewna3512

Eh,wiem, że psychika może tu wiele zdziałać, a mimo to się stresuje,bo to mogly byc dni plodne. Przede wszystkim dziwi mnie to że nic mnie tym razem nie boli (piersi nic,brzuch czasem lekko zakluje) i idealna cera. Do tego ta temperatura ale nigdy wcześniej nie mierzyłam, wiec nawet nie wiem jaka jest dla mnie typowa. Pozostaje czekać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...