Skocz do zawartości
Forum

Mleczne upławy i brak okresu a ciąża


Gość menie55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciała bym się dowiedzieć jak duże jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży mianowicie problem jest w tym że 22 lutego miałam dostać miesiączkę do dziś dnia 15 marca jej nie dostałam robiłam 4 dni po terminie miesiączki test ciążowy i wynik był negatywny w piątek powtórzyłam test lecz nie z porannego moczu wynik również negatywny od piątku mam straszne senności dodam jeszcze że w dniu spodziewanej miesiączki dostałam upławy mleczne i występują one do dziś w różnych ilościach oprócz senności od kilku dni czuję się słabo , czasami kręci mi się w głowie , smak w ustach miewam gorzkawy. w poniedziałek wystąpiła biegunka lecz trwała ona jeden dzień . całymi dniami mogła bym spać . czy to może być ciąża ?? dodam jeszcze że miałam czasem zawahania miesiączkowe z tąd też moja nie pewność. Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedz Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość renata6k

Skoro testy są negatywne to chyba jednak te dolegliwości są spowodowane rozchwianymi hormonami, co zdarzało się już wcześniej jak piszesz. ta mleczna wydzielina jest zastanawiająca. Na Twoim miejscu poszłabym do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...