Skocz do zawartości
Forum

Znacie brzydka dziewczyne w zwiazku?


Gość spotkacsieczynie

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz,może i mam cierpliwość, poza tym - mam prawo pisać z kim chcę.
A jedynym usprawiedliwieniem dla Twoich wpisów do mnie jest to ze być może czymś gdzieś coś Cię mocno uraziło w związku z jakąś moją gadką z D_R - i chciałeś dać mi to odczuć,
bo jeżeli nie, to pisząc tak do mnie - w czym jesteś lepszy od niego?

Odnośnik do komentarza

Rowniez uwazam podobnie jak Datoja. W D,R moze byc jeszcze jakas czasteczka, dobrego czlowieka i niekoniecznie musi on byc toksycznym czlowiekiem. Dzisiaj osobiscie mialam okazje zobaczyc, kto kryje sie pod tym słynym pseudonimem i powiem wam jedno. Fajny nawet ten nasz Rivers jest :D Szkoda tylko, ze robi takie brzydkie rzeczy na tym forum :( No ale, moze kiedys sie zmieni i przejrzy na oczy , ze trollowanie dla datego przystojnego chlopaka w ogole nie pasuje:) Tego Tobie Zycze, Riversie:*

Odnośnik do komentarza

Anna popieram, choć nie uważam że cząsteczka a znacznie więcej tylko dobrze to ukrywa :). Choć jak przypadkowo zobaczyłam Jego zdjęcie to nie uważam go za modela ;). Jak to ktoś napisał szału nie ma... :). I jednak uważam że jak nie każdy to przynajmniej większość z nas wyczuwa w D_R te dobre cechy, choć pewnie sam zainteresowany ich nie widzi :).
Na koniec daję cytat dla podbudowania wartości wszystkich osób, które uważają że są brzydcy i choć dotyczy kobiet kieruję to również do mężczyzn: ,,nie ma kobiet brzydkich, są tylko takie, które nie chcą być ładne. Powiedziała miss piegów Doris Dey". Także głowa do góry i do dzieła ;).

Odnośnik do komentarza

Oj, większość kobiet jest brzydkich. Pomyślcie logicznie: kobieta ładna to taka, która wyróżnia się spośród innych, bo gdyby każda była ładna, to nie mówiłoby się tak o pojedynczej dziewczynie. Ładny wygląd to taki, który podoba się mężczyznom, ale kobiety rodzą się z losowo dopasowanych cech, więc jest mała szansa na to, że będą akurat takie jak trzeba. To, że w ogóle są ładne kobiety wynika z rachunku prawdopodobieństwa i wartości skrajnych. Uroda i mądrość to skrajności - to dla tych, którzy uważają, że prawda leży pośrodku :)

Odnośnik do komentarza

Pisze tez z Tobą pomimo ze byleś wulgarny i podły. Dlaczego?
Po prostu mam takie podejście ze szukam drugiego dna, przyczyna mnie interesuje, bo skutek jest rzeczą wtórną.
Przeważnie ludzie nie potrafią wznieść się ponad osobiste emocje i kłócą zaciekle wet za wet. Spirala się nakręca.

D_R czy ktokolwiek inny może sobie myśleć co chce, ale nie podkopuje to mojego poczucia wartości, bo nie opieram jej na opinii obcych, a tym bardziej znanych tylko z internetu osób.
Moze dlatego puszczam czasem mimo uszu takie dogryzania - staram się też pamiętać o w sumie sprawdzającej się zasadzie ze ten który usilnie próbuje cie ściągnąć w dół sam znajduje się siłą rzeczy niżej, prawda?

Poza tym akurat on nie jest analfabetą i potrafi się celnie wyrazić - nie wiem czym Ci się tak naraził? Przecież sam nie jesteś święty.

Co do syna- to nie wielka tajemnica, ale dotyczy drugiej osoby.
Nie rozumiem po co Tobie dokładne informacje? Co to wnosi.

Odnośnik do komentarza
Gość gonzo1234567

Pytam o chorobe Twojego syna, bo to w pewnym sensie ma zwiazek z moimi zainteresowaniami. Tak, tak, wczesniej studiowalem na jednym z lekarskich kierunkow (z powodu moich problemow z narkotykami rzucilem studia, niestety), i dalej, mimo uplywu czasu, medycyna jest dla mnie istotna. Zreszta, kiedys tez pisalem o studiach na tym forum, zanim je rzucilem.
Jednak wiem, za za bardzo ciekawski jestem i dlatego Cie przepraszam za to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

Wiesz kim jesteś . Jesteś zwykłym cha..., prostakiem i arogantem, który nie umie normalnie zacząć rozmowy tylko zaczyna wszystko od dupy strony. I tak masz rację:) Jestem chu... xD I wiesz co? Powiem ci coś jeszcze:) Nawet pewnie sobie nie wyobrażasz jakie to pociągające uczucie nie odczuwać nic poza chamstwem i złem jakie już wyrządziłem swoim bliski:P

Odnośnik do komentarza

A, skoro tylko z ciekawości to nie ma potrzeby o tym pisać dokładnie- i tak to niczego nie zmieni na plus - tym bardziej ze atmosfera w tym wątku nie jest za fajna, sorry:)

Może kiedyś o tym wspominałam lub wspomnę, ale tu nie mam ochoty.Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Gość gonzo1234567

Dark, daruj sobie. Bo jeszcze dostaniesz zawału serca z dorzutem albo wylewu krwi do mózgu.
Aha, i jeszcze jedno: nazywasz jej syna ,,dzieckiem''. Z tego, co ona napisała, on już jest dorosły. Więc chyba raczej nie dziecko.
Tobie mogę zafundować leczenie. Psychiatryczne.

Datoja: ok, rozumiem. Po prostu zapytałem. I tak, atmosfera jest tutaj chora. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

Nie potrzebuję. Zresztą jakby zaistniała taka sytuacja w moim życiu, że rzeczywiście potrzebowałbym psychiatrycznego leczenia, to stać mnie na niejednego dobrego w tym kraju. W końcu po 5 latach pracy w Anglii, nie wraca się z pustym portfelem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...