Skocz do zawartości
Forum

Znacie brzydka dziewczyne w zwiazku?


Gość spotkacsieczynie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość spotkacsieczynie

Ale taką naprawdę brzydką, obiektywnie brzydką, z realnymi defektami. Bo jak czytam wypowiedzi facetów na forach, to wydaje się, że tylko modelki są w związkach, a widuję przecież też przeciętne, brzydkie oraz bardzo brzydkie dziewczyny w związkach. Ciekawa jestem, czy macie podobne spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyna może być wizualnie nieciekawa, ale przy bliższym poznaniu zyskuje. Piękne wnętrze, inteligencja, poczucie humoru, pewność siebie ... i to moim zdaniem dużo cenniejsze od urody. Choć w dzisiejszym świecie to co pisze, to jakaś abstrakcja. Niestety.
Mam koleżanki zupełnie nieciekawe, a wokół nich wiecznie multum facetów. Pewność siebie to klucz.
Fajne laseczki, często puste w środku, to może dobry lans, ale na dłuższą metę straszna nuda ... chociaż zależy, bo jeśli trafi swój na swego, to wszystko gra, podobne priorytety.
Czyli pustostan, a na starość wspólne milczące śniadania.
Najlepsza opcja to człowiek piękny zewnętrznie i wewnętrznie. Zdarza się :)))

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Jednak faceci to wzrokowcy i najczęściej myślą jak D.R.
Oglądałam kiedyś świetny film dokumentalny o cudownej miłości i prawdziwym oddaniu
( nie poświęceniu). Kobieta pokochała "potwora" , człowieka w bliznach pooparzeniowych od stóp do głów.
Tak kochać potrafią zazwyczaj tylko kobiety.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza
Gość gonzo1234567

Wole dziewczyne przecietnej urody, ale z wysokim IQ, np. studentke medycyny/weterynarii/fizyki itp, niz zaje..... laseczke, ale pusta jak but. Ladne dziewczyny nadaja sie do milego ruchanska, ale raczej nie do zycia.
Nie wszystkie piekne dziewczyny sa tepe, proste, ale jednak sporo takich jest. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

Lena V.
Jednak faceci to wzrokowcy i najczęściej myślą jak D.R.

Mężczyźni są różni, i każdemu podoba się inny typ kobiety. Wielu uważa za wyjątkowe oglądanie swojej dziewczyny bez makijażu, ładnych wyzywających ciuszków etc... Ja akurat mierzę, troszkę wyżej:)

Odnośnik do komentarza

Dark to może wymierz w książkę o gramatyce języka polskiego i naucz się w końcu wstawiać poprawnie przecinki? Ahhh przepraszam, jesteś jeszcze za mały i nie sięgasz do półki z książkami, no tak... "Za mały" haha... Wiem, często to słyszysz od kobiet, mam nadzieję, że przywykłeś już i się nie gniewasz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...